85. Haftanın Konuğu »» aysenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Aaa aysenim konuk olmuş :1: hayırlı olsun canım umarım konukluğun keyifli geçer bu arada Katre ne güzel ağırlıyorsun arkadaşları ya gözlerim bayram yaptı :eek:

Hem ben çok sıkıştırmam ya bitter fenadır o da şimdilik sitede değil yani aysenim bu durum her üyeye nasip olmaz ucuz atlattın :ko

Sorularımla geleceğim :uc:

Kız masama herkes davetli otur ye çekinme :D
bitterin yerini alabilirim :D

teşekkür ederim :D bitter mi :D aman yavaş gelin :ko:ko

İyiki bitter yok şansına o olsaydı bittiydin sen koltuğun falan iyiymiş bende bi koltuk vardı dillere destan

aman amaaan o ne öle işkenceye mi gittin :ko bide sorulara maşallah yani :D aman bitter hiç görmesiin hasta olurum heralde o sorularla :öhööö: :nazo:

aysem koltugun hayirli olsun canim
daha bunlar ne ki bitter yok sukret haline ben konuk oldugumda bitter az kalsin beni erken doguma sokuyrdu yaaa:cilgindans:

yok yok korkma bittercim su aralar cok yogun yegenleri tarafindan ele gecirildi nerden baksan 2 ay daha gelemez :D sanslisin yani

Amanda amannn kulaklarım çan çun ediyordu hıçkırık peşimi bırakmıyordu
Bende kim uleyn bunlar diyip kendi kendime sövüyordum derken meğer burdakiler beni çekeliyormuş boyumda uzadı çekiştirilmekten
Ayyy çok üzüldüm beaaaaaaaa burda olmayı çok özledim :gitme:
Lütfen aysenimi ben gelince bida konuk edek zira özel topicden sıkıştırma yapacagım
(yaparım bilirsiniz )

OP
Kupakızı

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Amanda amannn kulaklarım çan çun ediyordu hıçkırık peşimi bırakmıyordu
Bende kim uleyn bunlar diyip kendi kendime sövüyordum derken meğer burdakiler beni çekeliyormuş boyumda uzadı çekiştirilmekten
Ayyy çok üzüldüm beaaaaaaaa burda olmayı çok özledim :gitme:
Lütfen aysenimi ben gelince bida konuk edek zira özel topicden sıkıştırma yapacagım
(yaparım bilirsiniz )

Artık yönetimdeki üyeler yılda 1 kez , üyeler ise 2 yılda bir konuk olacaktır :)
Özel topicden sıkıştır :D :sevindirikasli:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Artık yönetimdeki üyeler yılda 1 kez , üyeler ise 2 yılda bir konuk olacaktır :)
Özel topicden sıkıştır :D :sevindirikasli:
hadi ya :sinirli: katrem canim benim yapma etme eyleme :ask: aci sen bize biz o yoldan gectik :esse:
nk'm istifa ediyorum ben bir kez daha bitterin sorularini kaldiramam :bayil:
Nerden çıktı o şimdi :ne: :ayk: :bayil::ko
bencede ya nk'm diyim sana gidiyom ben :cilgindans:
Üyelerimizi kaçırcak nk döv oni
:kptmya: katre kac bacim kac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar