72'lik Ajda Pekkan 18'lik Mankenlere Taş Çıkarttı!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
1.jpg

72 Yaşındaki Ajda Pekkan, Podyuma 18'lik Mankenlere Taş Çıkardı
Londra Moda Haftasında Ajda Pekkan rüzgarı esti. 72 yaşındaki Pekkan, 18'lik mankenlere taş çıkardı.

Moda tasarımcısı Zeynep Kartal, Ajda Pekkan için hazırladığı 25 parçalık özel koleksiyonunu Londra Moda Haftası kapsamında tanıttı. Freemaso's Hall'da düzenlenen defilede Ajda Pekkan ve Zeynep Kartal, el ele podyumda yürüdü.

PODYUMDA ŞARKI DA SÖYLEDİ

Ajda Pekkan, Zeynep Kartal ile birlikte adım atmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek defilenin sonunda ünlü modacıya övgüler yağdırdı ve teşekkür etti. Ajda Pekkan defilede 'Yakar Geçerim' adlı şarkısını da seslendirdi.

2.jpg

"AJDA PEKKAN YERLİ VE MİLLİ OLANI TEMSİL EDİYOR"

Zeynep Kartal ise "Yurtdışında yaşayan bir Türk olarak Ajda Pekkan'ın Türkiye sınırlarını ne kadar aşmış olduğunu da gayet iyi biliyorum. Türkiye'nin değerlerini, bize özgü olanı, yerli ve milli olanı temsil ediyor. Ajda Pekkan, güzelliği, enerjisi, profesyonel kariyerindeki başarısı ve her zaman trendleri belirleyen moda stili ile tartışmasız bir stil ikonu. Türkiye'nin Süper Starı Ajda Pekkan ile birlikte Londra'da böyle bir defileye imza atmaktan büyük kıvanç duyuyorum" dedi.​

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Bu gençlik ve dinçlikle, bari uzun yaşama rekorunu da kırsın diyecem de. Tövbeee diyorum :)
Bişey demiyorum Allah'ın takdirine karışılmaz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar