7 Gün 7 Tarz

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
7 Gün 7 Tarz

iVillage.com moda editörü Ysolt Usigan, aynı 6 parçayı kullanarak 7 gün nasıl farklı giyinilebileceğini gösterdi.

1. Gün: Erkek stili.. Mavi çizgili erkek tarzı gömlek, uzun deniz mavisi erkek tarzı hırka, siyah skinny jeans, siyah deri el çantası, duman rengi ayakkabılar.

attachment.php

2. Gün: Mini elbisenizi tişört olarak kullanabilirsiniz. Üzerine beyaz bir etek giyip, siyah beyaz bir kemer, uygun bir kolye ve yüzük ve sadeliği renklendirecek turkuaz bir el çantası, açık siyah ayakkabılar ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

attachment.php

3. Gün: Hafta sonu için beyaz.. Sade beyaz bir elbiseyi kemer, çanta, kolye ve ayakkabı ile kombineleyerek çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

attachment.php

4. Gün: Altın ışıltısı.. Siyah mini elbisenizi uzun deniz mavisi erkek tarzı hırka, şık bir kemer, altın sarısı bir çanta, duman rengi ayakkabılar ve sade bir kolye ile kombineleyebilirsiniz.

attachment.php

5. Gün: Rahat Cuma.. Siyah skinny jeans, rahat beyaz bir tişört, yeşil renkli bir fular, üst üste takılmış kolye ve bilezikler, fötr şapka, torba deri çanta ve yarım siyah çizme.

attachment.php

Ekli dosyalar

• moda-gun1.jpg
    moda-gun1.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 17
  • moda-gun2.jpg
    moda-gun2.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 17
  • moda-gun3.jpg
    moda-gun3.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 17
  • moda-gun4.jpg
    moda-gun4.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 17
  • moda-gun5.jpg
    moda-gun5.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 17
OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
6. Gün: Stil sahibi görünüm.. Siyah elbiseniz ile mavi çizgili erkek tarzı gömleğinizi birlikte giyebilirsiniz. Bu kıyafeti şık bir kemer ve ince topuklu erkek tarzı stillettolar ile tamamladığınızda görünümünüze inanamayacaksınız.

attachment.php

7. Gün: Spor ve şık.. Çok özel bir yere giderken bile siyah mini elbisenizi üst olarak, skinny jean ile giyebilirsiniz. Zıt renklerde dokulu ayakkabı ve çanta, büyük bir gerdanlık ve renkli bilezik ile bileklikler kıyafetinizi sıradanlıktan kurtaracak.

attachment.php

Alintidir. :eek:pucuk:

Ekli dosyalar

• moda-gun6.jpg
    moda-gun6.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 16
  • moda-gun7.jpg
    moda-gun7.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 16

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Siyah elbisede maşallah sürekli kullanılmış:)

Bu arada o elbisenin etek kısımlarını nereye sığfırdılar kotta o da hayret verici. Biz yapamayız:)

Teşekkürler canım, ben en çok beyaz kombin ve erkek stillettolu kombini beğendim

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Rica ederim canim, gercekten o elbiseyi nereye sigdirmislar. :sok
Ben en cok Altin isiltisini bengendim. :eek:

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
attachment.php

Bu ayakkabidan alacagim ama böyle parlak olmayacak, bu aralar bayiliyorum bu tarza. :sila:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar