6+3 gebelikte kalp atisi...

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
bende doktor 3 ay 6 ay diyecek saniyordum ama bir ay sonra hamile kalabilirsin diyince mutlu oldum... belkide hemen kalamayabilirimde... Allahim saglikli bir evlat verir inshaallah...

Tabi ki canım benim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kucağına aldığın haberlerini de duyarız inşallah.. Ben senin için demiştim canım benim açılan rahim bir müddet sonra ancak kapanabiliyor ondan demiştim..

simurganka01

Daimi Üye
Tepki
2.589
tesekkur ederim arkadaslar..tesselim doktorun bir ay sonra hamile kalabilecegimi soylemesidir... inshaallah bidaha boyle bisey yasamam

:( Çok üzüldüm tatlım... Başlığı yeni gördüm, daha önce görsem daha önce yazardım acele etme sakın diye ama sanırım sen de beklemiş ve tekrar gitmişsin ve anladığım kadarıyla kalp atışları görülmemiş... Allahım bunu unuttturacak acı vermesin inşallah... 2012 Şubat anneleri başlığında da ben dahil bazı arkadaşlarımızın daha önce kayıpları oldu... Ben de bazı sebeplerle kürtaj olmuştum ilk bebeğimde. Bu durum pek çok insanın ne yazık ki başına gelebiliyor. Zor bi durum, atlatması güç. Ama Allah'ım veriyor hem sabrını hem de daha sağlıklısını. İnşallah seni de çok bekletmeden verir... Lütfen umutsuzluğa kapılma, hakkımda hayırlısı böyleymiş de ve dua etmeyi, şükretmeyi unutma... Allahım yar ve yardımcın olsun...

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
:( Çok üzüldüm tatlım... Başlığı yeni gördüm, daha önce görsem daha önce yazardım acele etme sakın diye ama sanırım sen de beklemiş ve tekrar gitmişsin ve anladığım kadarıyla kalp atışları görülmemiş... Allahım bunu unuttturacak acı vermesin inşallah... 2012 Şubat anneleri başlığında da ben dahil bazı arkadaşlarımızın daha önce kayıpları oldu... Ben de bazı sebeplerle kürtaj olmuştum ilk bebeğimde. Bu durum pek çok insanın ne yazık ki başına gelebiliyor. Zor bi durum, atlatması güç. Ama Allah'ım veriyor hem sabrını hem de daha sağlıklısını. İnşallah seni de çok bekletmeden verir... Lütfen umutsuzluğa kapılma, hakkımda hayırlısı böyleymiş de ve dua etmeyi, şükretmeyi unutma... Allahım yar ve yardımcın olsun...

tesekkur ederim canim..Allah sabir versin burdurumu yasayan herkese... cok zor ama Allah herseyin daha iyisini hayirlisini biliyor.Demekki zamani degilmis... inshaallah bidaha yasamam boyle bisey inshaallah kimsede yasamaz...

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
Tabi ki canım benim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kucağına aldığın haberlerini de duyarız inşallah.. Ben senin için demiştim canım benim açılan rahim bir müddet sonra ancak kapanabiliyor ondan demiştim..

sagol canim... yarin bir gecssinde.... kurtajdan da korkuyorum acikcasi... :iyyyy:

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
canım hiç üzülme bende 2 düşük yaptım şimdi 2 kızım var.önemli olan sabretmek herşeyin vakti zamanı var.moralini bozma.RABBİM BÜYÜK.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Deniz_kızı hakkında hayırlısı neyse o oluyor , zaten sağlıksız bir hamilelik geçireceksen ilk başta sonlanmasını iyi olarak görüyor doktorlar.
İnşallah bundan sonra böyle bir tecrübe yaşamazsın.

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
Deniz_kızı hakkında hayırlısı neyse o oluyor , zaten sağlıksız bir hamilelik geçireceksen ilk başta sonlanmasını iyi olarak görüyor doktorlar.
İnşallah bundan sonra böyle bir tecrübe yaşamazsın.

tesekkur ederim canim, dogru diyorsun.. Allah kimsenin basina vermesin.. bugun bitti hersey..kurtaj oldum...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
vardır bundada bir hayır canım..hamileliğin başında olması iyi olmuş ilerilki aylarda olsaydı daha çok üzülürdün..rabbim bir daha yaşatmasın gönlüne göre versin..:ninni:

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
vardır bundada bir hayır canım..hamileliğin başında olması iyi olmuş ilerilki aylarda olsaydı daha çok üzülürdün..rabbim bir daha yaşatmasın gönlüne göre versin..:ninni:

evet canim..bende bunu dusundum..simdi bukadar canim yanarken ya sonra olsaydi? ... Allah hayirlisini versin inshaallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar