500 Yıldan Beri Oturan Kız(korkmak istemeyen hamile olan bakmasın)

H

Hera

Misafir
ne kötü yaaa günaha bak yazık vede kalmış böyle bunca yıl evet ibret olsun diye allahım bence..

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
çok ilginç sanki uyuyormuş gibi kolları nerde ben göremedim sanki uyanıp bana bakıcakmış gibi geldi bir an korktum

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Mumyalamışler mı acaba diycem ama kurban etmişler neden mumyalasınlar... İlginç... Firavun da hala diri ya ibret-i alem... Kur'an-ı Kerim de öyle geçiyor zaten...

Tepki
19
Muhtemelen mezarları kazanırken donmuştur zavallı cocuklar. Bir kaç yıl önce izlediğim bir belgeselde, tanrılarına kurban edilen bu kız ve erkek cocukların asıl sınıftan olmaları gerektiği anlatılıyordu.. Yani la doncella ve yanındaki cocuklar asil ve soylu cocuklar! Antropolog doncella nin teninin günümüze dek bozulmadan kaldığını ve teninin ipek kadar yumuşak olduğunu söylüyordu! Bu cocuklara kurban edilmeden önce rahipler bir nevi anestezi etkisi yaratan bitkisel sıvı içiriyorlar . Kurbanlar olurken acı çekmiyor ! Doncella şanslı donarak ölmüş ! Kurbanlarin kafalarının arkasına sert bir cisimlevurarak öldürüyorlar! Doncellanijn bulunduğu bölgede buzullar eriyince bir çok mezar bulunmuş! Cogunu açmamışlar , açılanlar arasında en iyi korunmuşu bu çocuktu ! İzlediğim belgeselden hatırladıklarım bu kadar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar