4. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

igdedali

❤️FERİŞTAHLAR❤️ ❤TELLİOĞLU LÜTFÜ ❤
Tepki
19.308
:zipla:FERİŞTAHLAR:zipla:
feristahanagorsel.jpg

Takım kaptanı: @igdedali
Hoşgeldiniz sevgili feriştahlarım ve feriştah adaylarım:süper:
Siz evet:sarisin: Yedik içtik güldük eğlendik. Ee bunların bir bedeli olmalı değil mi ama? O zaman winter is coming :heyecan::heyecan::heyecan:

Şimdi sizlerin de bildiği üzere bir feriştah kolay yetişmiyor. Feriştah olmanın belirli kuralları var. Nedir o kurallar gelin hep birlikte göz atalım…:artist:

1- Her gün söz konusu feriştahların menü, spor bildirimi yapması zorunludur. Aynı hafta içerisinde 2 kez mazeretsiz menü bildirmeyen 1 hafta takımlardan uzaklaştırılır.

2- Günlük yemek programımızı en geç 19:00’da bitecek şekilde planlıyoruz.
3- Tartı günümüz ÇARŞAMBA’dır.

4- Spor yapmak zorunludur. İlla gidip 2 saat koşu yapalım değil. Günde en azından 30 dk yürüme gibi hafif egzersizleri mutlaka yapmamız gerekiyor.

5- Her günün menüsü en geç 23:00’a kadar verilmelidir. Ertesi güne kalan bildirimler verilmemiş sayılacaktır.

6- Kontrol tartılarımız PAZARTESİ günüdür. Bu bildirimleri önemseyiniz…

7- Üstteki 6 kural hiçbir şekilde esnetilmeyecektir.

Bunlar belli başlı kurallarımız. Bir de takım içinde sizlerden özel olarak isteklerim olacak:utangac::utangac::utangac:

· Öncelikle gözünüz korkmasın. Bu kurallar disiplini sağlamak adına elzemdir. Biliyorsunuz ki disiplin olmadan SAĞLIKLI kilo vermek mümkün değil:kedim:

· Her şeyden önce biz bir aileyiz… Birbirimizle iletişime geçerken bunu aklımızdan bir an olsun çıkarmayalım(hepinizden en emin olduğum kural budur efem):lili::lili::lili:

· Menü, spor, tartı bildirimleri ve özel taktiklerimizi buradan, hoş sohbet ve goygoylarımızı Sister’s Diyet Cafe’den sürdürüyoruz. Böylece menüler, bildirimler arada kaynamamış oluyor.

· Paketli, hazır gıdaları menülerimizden uzak tutuyoruz elbette…

· Tartısıyla, diyetiyle, sporuyla veya başka bir konuda sıkıntı yaşayan özelden mutlaka bana ulaşmalıdır. Beraber çözüm bulalım kardeşler…:artist:

· Kaptana veya yardımcısına danışmadan şok diyet yapmak da yok hatunlar. Gerekli olup olmadığına beraber karar verelim:durbun:

· Su su suuuuuuuu. Su çok önemli. Su içemedim, içemiyorum cümlelerini asla kabul etmiyoruz, bu durumu normalleştirmiyoruz.

· Ödüllerimiz elbette olacak. Ancak kafamıza göre kendimize ödül öğünleri yapmıyoruz…

· Kilo verme süreci fizyolojik olduğu kadar psikolojik de bir süreçtir efem. Bu konuda da birbirimize destek olmalı, her an herkes birbirine yardımcı olmaya hazır olmalıdır:kanka:

Sağlıklı, keyifli kilo vermeler efenim:ponpon::ponpon::ponpon:

FERİŞTAHLAR:panter:
@igdedali
@Arımaya
@eflalim
@Ahu060812
@begüm75
@kelebekolacam

4. Grup

igdedali(61.1///%)
Ahu060812(77.5/)
Begum75(60.3///%)

4. Takım Ortalaması: %

İzne Ayrılan Feriştahlar:
cileklidonut

@kelebekolacam

Deneme Sürecindeki Feriştahlarımız
@Arımaya
@kmysmy

Son düzenleme:

kelebekolacam

FERİŞTAHLARDAN
Tepki
3.037
iğdem ya ben adapte olamıyorum kurallara binaen diyorum 3 günlük bi liste uygulayacagım iyi bir eksi görüp motive olmam lazım zira üstüme bide regl artısı çöktü

begüm75

♥60,3 ♥
Tepki
10.385
iğde pazartesi günkü menüm @igdedali

sabah (07:00)
1,5 dilim ekmek
peynir
zeytin
domates
salatalık

öğlen (12:00)
kuru fasulye
yoğurt
1 dilim ekmek

ara öğün (16:45)
1 küçük muz
3 ceviz

akşam (19:00)
kabak çorbası
bi lokma ekmek
5-6 tane büyük siyah üzüm

su:1700ml
spor: 25 dk eliptik+jillian level 1+100 bölgesel hareket

OP
igdedali

igdedali

❤️FERİŞTAHLAR❤️ ❤TELLİOĞLU LÜTFÜ ❤
Tepki
19.308
iğdem ya ben adapte olamıyorum kurallara binaen diyorum 3 günlük bi liste uygulayacagım iyi bir eksi görüp motive olmam lazım zira üstüme bide regl artısı çöktü

iğde pazartesi günkü menüm @igdedali

sabah (07:00)
1,5 dilim ekmek
peynir
zeytin
domates
salatalık

öğlen (12:00)
kuru fasulye
yoğurt
1 dilim ekmek

ara öğün (16:45)
1 küçük muz
3 ceviz

akşam (19:00)
kabak çorbası
bi lokma ekmek
5-6 tane büyük siyah üzüm

su:1700ml
spor: 25 dk eliptik+jillian level 1+100 bölgesel hareket
Sporu accık arttıralım mı Begüşüm? Yağ yakımı 27. dk dan sonra başlıyor ortalama. Eliptik öncesi hafif ısınma için 1 mil Leslie ile menüyü taçlandırsan mikemmel olur.
Bi de öğlenki ekmeğe aslında gerek yok. Zaten kuru fasulye karbon demek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar