31. Haftanın Konuğu »» Sadiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
eşinin gece mesaiye kaldığı akşam şansına pat die elektirik gitti ne yapardın?
karanlık korkun var mı?
gök gürültsünden korkar mısın?
güzel mantı yapar mısın?
boyun ve kilon kaç?
ayakkabı numaran kaç?
kilondan memnun musun?
hergün annenlere gider gelir misin?
aparmanda komşuluk ilişkileriniz nasıl?
böceklerden korkar mısın?
yüklü bi ikramiye kazansan neler yapardın?
önce kendini mi düşünürsün yoksa eşini mi?
fedakar mısın?

eşinin gece mesaiye kaldığı akşam şansına pat die elektirik gitti ne yapardın? annemlere giderdim kalmaya:)
karanlık korkun var mı? ruh halime bagli ama genelde korkarim
gök gürültsünden korkar mısın? hayir, ben yagmurlu havayi cok severim. gökgürültüsü ve simsek cok hosuma gider
güzel mantı yapar mısın? hic yapmadim ama cok güzel yerim:catalbicak:
boyun ve kilon kaç? boyum: 1.60 kilom: kilo vermisim 53
ayakkabı numaran kaç? 36
kilondan memnun musun? evet
hergün annenlere gider gelir misin? haftada 2-3 kere
aparmanda komşuluk ilişkileriniz nasıl? hic yok desem
böceklerden korkar mısın? sadece o koca bacakli örümcekten igrenirim
yüklü bi ikramiye kazansan neler yapardın? ev alirdim,
önce kendini mi düşünürsün yoksa eşini mi? esimi
fedakar mısın? sanirim öyleyim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederiz canım benim

Zaten en büyük tebriği İlknur hakediyor :)

Esas sen dayanıp o kadar soruya uflayıp, puflamadan cevap verdiğin için biz sana çok teşekkür ederiz

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
canim cok tsk ediyorum sana sorularimi cevapladigin icin ..seni tanimak guzeldi ...dilerimki hayatin saglik mutluluk huzur ile dolsun...ve hersey gonlune gore olsun sevgiyle kal :sarilma::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
kıs ılknurum valla ne etmıssın kıs sen ole sadısın canını cıkarmıssın amanın ben okurken gerıldım :ciklet: yazık kıs yazarken ne etmıstır kım bılır:gunes: ama var ya ben sorularına ole cvplar verıcem ole cvplar verıcem kı hıc aklında soru ısaretı neyım kalmıycak hıc ole temızlık fılan yaparken aklına soru fılan gelmıycek :findik:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kıs ılknurum valla ne etmıssın kıs sen ole sadısın canını cıkarmıssın amanın ben okurken gerıldım :ciklet: yazık kıs yazarken ne etmıstır kım bılır:gunes: ama var ya ben sorularına ole cvplar verıcem ole cvplar verıcem kı hıc aklında soru ısaretı neyım kalmıycak hıc ole temızlık fılan yaparken aklına soru fılan gelmıycek :findik:

tamam resimde isterim beklemem öle tatil filan:))

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sanırım ılknur bı kac saat dınlenmeye gecer lakın ogleden sonra yenı konuk yenı sorular gelıyoooooo:findik::findik::findik::findik:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
heheh kıs dur amanın sen de bak sunun surasında kac gun kaldı zaten az daha sabret bakım sen

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
canim cok tsk ediyorum sana sorularimi cevapladigin icin ..seni tanimak guzeldi ...dilerimki hayatin saglik mutluluk huzur ile dolsun...ve hersey gonlune gore olsun sevgiyle kal :sarilma::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:
sorulariniz icin ben tesekkür ederim canim:eek:

canim konuk sensin, bu saatten sonra degismez heralde. ben bu hafta cok eglendim, konuk olmaktanda mutluluk duydum.sorularida büyük bir zevkle cevapladim. soru soran okuyan herkese cok tesekkürler. :cicek::eek:

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Eeeee sorular da bıttıyse o zaman konuyu kapatma zamanı da gelmıs demektırrrr:biyik:

Tum sabrın hosgorun ve senı yekından hatta baya bı yakından tanıma fırsatı verdıgın ıcın cok tesekkurler SADİYE :eek:pucuk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar