3 yıl karısının kanını emdi!

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
Hindistan’da ‘vampir’ koca ‘Bana güç veriyor’ diyerek 3 yıl boyunca karısının kanını içti. Polis, karısının kanından her gün bir bardak içen kocayı arıyor

Hindistan’ın Madhya Pradesh bölgesinde yaşayan 22 yaşındaki Deepa Ahirwad isimli kadın, 3 yıl boyunca eşinin kanını içmesine izin verdi. Dört yıl önce Maheseh Ahirwad isimli adamla Shikarpura köyünde evlenen Deepa, başına geleceklerden habersizdi.

‘BENİ ÖLDÜRECEKTİ’

Evlendikten birkaç ay sonra eşinin şırıngayla kendisinden her gün bir bardak kan alarak içtiğini söyleyen Deepa, “Bugüne kadar kimseye bir şey söyleyemedim. Bu olayı gizli tutmam gerektiğini, eğer başkalarına anlatırsam beni öldüreceğini söyledi” şeklinde konuştu. Eşinin durmadan tehditlerine boyun eğen Deepa, Mahesh’e neden böyle bir şey yapıyorsun sorusuna, “Senin kanını içmek bana güç veriyor” cevabını verdiğini söyledi.

Bir çocuk dünyaya getirdikten sonra eşinin bu eğilime karşı gelmeye başlayan Deepa, babasının evine taşındı ve her şeyi anlattı. Olayın üzerinden birkaç hafta geçmesine rağmen kan emici adam henüz yakalanamadı.

GAZETE HABERTÜRK

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
ayyy ne iğrenç yaaaa kadın nasıl dayanmış ben olsam ölürdüm herlade ne günlere kaldık ya:lala:

Süreyya31

Aktif Üye
Tepki
173
igrenc yaa, gecende afrikadaki vodoocularin ne taktikle insanlari zombilestirdiklerini okudum, balik zehiriyle zehirleyip 4 gün tabutun icine koyuyorlarmis, hafiza tam yerinde olup vücudunu kimildatamiyormussun, sonrada baska bir zehir verip, zombi gibi bos gözlerle ortada dolaniyormuslar, bunu, ceza verdiklerinde yapiyorlarmis

acayip ya dünyada neler var

OP
pamukelf

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
igrenc yaa, gecende afrikadaki vodoocularin ne taktikle insanlari zombilestirdiklerini okudum, balik zehiriyle zehirleyip 4 gün tabutun icine koyuyorlarmis, hafiza tam yerinde olup vücudunu kimildatamiyormussun, sonrada baska bir zehir verip, zombi gibi bos gözlerle ortada dolaniyormuslar, bunu, ceza verdiklerinde yapiyorlarmis

canım bu olayı ilk defa duydum insanlar iyice vahşileştiler ya...

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

:ayk::acep:yok artık

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar