3.surpriz yumurtam yolda:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Merhaba arkadaslar.Eskilerden kimler var ozledim hepinizi.Basliktandan anlayacağınız üzere 3.kez hamileyim.cok surpriz oldu bizim icin hic beklemiyorduk.acikcasi benim ucuncu cocuk dusuncem hic yoktu hala da istemiyorum ama esim istekli.10 hafta oldu zaten bu saatten sonra yapabilecek birsey de yok.psikolojik olarak kaldırabilecegimden emin degilim acikcasi.ne yerdeyim nw gokte diyorlar ya aynen oyleyim.sizler nasilsiniz

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Merhaba arkadaslar.Eskilerden kimler var ozledim hepinizi.Basliktandan anlayacağınız üzere 3.kez hamileyim.cok surpriz oldu bizim icin hic beklemiyorduk.acikcasi benim ucuncu cocuk dusuncem hic yoktu hala da istemiyorum ama esim istekli.10 hafta oldu zaten bu saatten sonra yapabilecek birsey de yok.psikolojik olarak kaldırabilecegimden emin degilim acikcasi.ne yerdeyim nw gokte diyorlar ya aynen oyleyim.sizler nasilsiniz

Şaka yapıyorsun! Var ya ben sizin adınıza çok sevindim güzel bir ailesiniz nazarlar değmesin tü tü maşallah güzel de çocuklar yetiştiriyorsunuz hayırlısıyla Allah bunu da tamamına erdirsin :mavis:

Hayatındaki beklenmedik büyük bir değişiklik olduğu için böyle hissediyorsundur ya sen 2 harika çocuk büyütmüşsün bu minnağı da hayli hayli büyütürsün hiç olumsuza sürüklenme tamam mı canım benim. Baktın psikolojik olarak zorlanıyorsun bağlan bize yükseltelim seni :papatya:

superisi59

Daimi Üye
Tepki
464
ALLAH tamamına erdirsin fındığım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bende seni özledim ve seviyorum güzel haberlerini bekliyorum canım mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Yaaaaa seni görünce okadar sevindimkiiii başlığı görünce inan hiç seni göreceğimi ummadım varya :)) :hopp::hopp:nasıl sevindimmmm rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin @Fındık Kurdu çok mutlu oldum sizin adınıza bebecik hayırlısıyla gelsin inşallah canımcım tebrikleeerrr :asikk::asikk::kanka:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Sagolun arkadaslar ayri ayri hepinize tesekkur ederim zamanla alisiliyor sanirim 5 aylik olduk bile bide hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah

Cansın can :mavis:inşallah hayırlısıyla alırsın kucağına da müjdeyi verdiğin konuyu çiçeklerle donatırız :) Cinsiyeti belli oldu mu?

nk83

Admin
Tepki
83.515
Zaman var iyice düşünüp taşının bakalım :) Benim yeğenim de Mete o yüzden bir anda o sıcak geldi ama Barış ve Berkay da güzel isimler. Hatta Berkay'ın anlamı da hoşmuş bilmiyordum

Berkay demek güçlü ve ay gibi parlayan kimse demektir.
Berkay
ismi ayrıca dayanıklı ve metanet sahibi anlamına da gelmektedir

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Sagolun arkadaslar ayri ayri hepinize tesekkur ederim zamanla alisiliyor sanirim 5 aylik olduk bile bide hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah
Ooohh maşallah paşamız büyüyor :)) rabbim saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin fındıgımmm cok sevindim rabbim isteyenlerede taddırsın :) banada inşallah :kalp:

Berkay ismi hoşmuş manası ama isim olarak pek sıcak gelmiyor bana :D ben daha sert isimler seviyorum :krizz:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
Ooohh maşallah paşamız büyüyor :)) rabbim saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin fındıgımmm cok sevindim rabbim isteyenlerede taddırsın :) banada inşallah :kalp:

Berkay ismi hoşmuş manası ama isim olarak pek sıcak gelmiyor bana :D ben daha sert isimler seviyorum :krizz:
darısı sana insallah
sert isim nasıl oluyor kiz :düsün:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar