2017'nin İlginç Makyaj Trendi: Kulak Makyajı

MehtapDeniz

Yeni Üye
Tepki
1
Her yıl makyaj konusunda çok farklı trendler gün yüzüne çıkıyor ve her seferinde bizleri şaşırtan bir akım mutlaka yaşanıyor. Bu yılda en çok göze batan en farklı akım kulak makyajı trendi olmuş durumda. Bu trend, kulakların artık çok daha renkli ve hareketli bir görünüme sahip olacağını şimdiden göstermekte.

Küpe yada benzeri takılar takmak istemeyen ama buna rağmen kulaklarında hem farklı hem de dikkat çekici bir görüntü yaratmak isteyenler bu yöntemle daha doğal bir şekilde kulaklarında fark yaratmak mümkün hale geliyor. Şimdilik Türkiye'de pek aktif değil fakat kısa süre içerisinde sosyal medya aracılığı ile ülkemize de gelmesi düşünülenler arasında yer alıyor.

2017'de Kulaklar Renklenecek, Dikkat... :)

Bana göre bir çok makyaj önerileri dikkate alınabilir. Ama bu gerçekten çok saçma olmuş. Kulağın kendine has yapısı var ve vücudun hemen her noktasını illa boyamak gerekmiyor. Göz, dudak makyajı sonrası kulak gibi alanların sade kalması yüz bölgesinde daha iyi görüntüler oluşmasını sağlıyor.

14835288600.34473100.jpg

14835288910.03787500.jpg

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben inanıyorum ki bu tarz şeylere meraklı olan kadınlar çok yaratıcı işler çıkaracaktır. Bence bu kulak dövmesi de denebilecek uygulama hoş bir fikir çünkü bazı insanlar takı alerjisi sebebiyle küpe kolye vs kullanırken sorun yaşayabiliyor. Bu onlara da güzel bir alternatif olacaktır.

Paylaşım için kendi adıma teşekkür ederim. Bu arada yeni üye olmuşsun aramıza hoşgeldin MehtapDeniz :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar