2012 Eurovision

E

EylulV

Misafir
2012 Eurovision Sarkıcımız Can Bonomoyu Nasıl Buldunuz ? Diger Tüm Rakiplerini Gecip 1. Olabilecekmi Sizce ??Hadi Yorumlarinizi Esirgemeyin Her Yönüyle Elestirelim Bu Genc Sanatcimizi..

OP
E

EylulV

Misafir
Bilemiyorum Ama Kazanabilecegimizi Sanmiyorum.Acikcasi Sarkıyı Pek Begenmedim.Tarzim Degil Ondan Sanirim.Bilemiyorum...

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
sanırm artık Eurovision bizim ülkemiz içinde fazla ciddiye alınmayan bir yarışma olarak kabul edilmeye başlandı -gozluk,yani bende can bonomo yu görünce daha doğrusu şarkısını görünce öyle düşünmeye başladım..
bakarsın ters köşe olur 1. olurmuşuz:vecihi:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Gönlüm birinci olmayı ister.İnşallah oluruz ama :acep: Çok zor.İlk şarkıyı dinlediğimde aynı çizgi film müziği gibi dedim.Hala öyle düşünüyorum.Birincilik zor gibi görünüyor.Hülyanın dediği gibi inşallah ters köşe olur da birinci oluruz.

OP
A

Akmaral

Misafir
Ne zaman Kazakistanım Euruvision'da katılacak?

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
2012 Eurovision Sarkıcımız Can Bonomoyu Nasıl Buldunuz ? Diger Tüm Rakiplerini Gecip 1. Olabilecekmi Sizce ??Hadi Yorumlarinizi Esirgemeyin Her Yönüyle Elestirelim Bu Genc Sanatcimizi..
ben begenmedim acikcasi dalga gecerek okunmus gibi birinci olacagini yada dereceye girecegini hic sanmiyorum:durbun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar