2012 Aralık Anne Adayları Tecrübelerimizi Paylaşalım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba hamiş arkadaşlarım...

Hamişlik belirtileriniz,test sonuçlarınız,bebeklerimizin cinsiyetleri,kiloları,biz hamiş adaylarındaki gelişim ve bizlerdeki ruhsal değişimler ve daha neler neler......
Bu konu bizim haydi her türlü paylaşımı hep birlikte yapalım ve tecrübe deneyimlerimizi hep birlikte paylaşalım.
Önümüzde uzun bir yol var ve bu yolu birlikte gidelim...

Rabbim sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmeyi ve sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza almak temennileri ile görüşmek üzere.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
merhaba şahmaran aralık annesi olcam inşalah bende, bebeğim erken gelmezse bi sorun olmazsa normal doğum tarihim 15 aralık, ama ben sezeryan olacam çünkü plasenta rahim ağzına çok yakın durumda, bu yüzden ilk 4 ayımı yatarak geçirdim, şimdide bişey yapıyorum denilemez oturuyorumuzanıyorum bütün gün. sağolsun evimin her işini ablam yapıyor, ablamolmasa ne yapardım bilmiyorum. şu an bebeğim 24 hafta 4 günlük. zaman hiç geçmicek sanmıştım 3 aylık olsun artık diye dua ederken 6 ay oldu çok şükür,inşallah bir problem yaşamadan kucağıma alırım oğluşumu. şimdilik en büyük sorunumuz babamız yanımızda yok belkide doğumada gelemicek. onun desteği olmadan geçiyor hamileliğim,ona en çok ihtiyacım olduğu dönemdeyim ama maalesef yanımda yok, o yüzden duygu değişimlerim oldukça yoğun oluyor. eşim hiç bi problemimde yanımda olamıyor ona yansıtmakta istemiyorum hep yalnız kalıyorum. napalım sağ olsun sağlıklı olsunda bunada razıyım.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
benden başka aralık anne adayı yok sanırım. 34.haftanın içindeyiz şu an. merakla bekliyorum oğlumu. nasıl bişey çıkacak acaba diyorlar bende merak etmeden duramıyorum

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Felicim mesajlarını yeni gördüm canım.
Evet yalnız kalmışsın buralarda canım maalesef:uzgun::gulbis:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar