2011 Kasım Anneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
en son 2008'den beri kasım ayında doğuran anne yok mu :zuzu: vardır elbet saklanmayın hadi yeni anneler tavsiyelerinize ihtiyaç var :panter:

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
hazırlıklar yapılmaya başladı mı? doğum çantası,doğum yapacağınız hastane? hastane özelse yanımıza neler götürmeliyiz bilgisi olan?

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
ben bir süre beklemiştim kimseyi görmeyince umudu kesip bakmadım:( ama burda bi kaç arkadaş devamlı sohbette olacaksak hergün burda olurum :) :panter:

ademiyat

Daimi Üye
Tepki
283
canım bende henüz çantamı hazırlamadım ama artık yavaş yavaş hazırlayayım diyorumm :))

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
bende hazırlıcam.önce giysilerini yıkayıp ütülücem:cikolata:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
doğum iznine ayrılmayı bekliyorum ayrıır ayrılmaz yıkıcam ve ütüleyeceğim

bende doğuma 3 hafta kalana kadar çalışmıştım.İzne ayrıldığım cuma akşamı okadar mutluydumki ... rahatla uyicam,sabah erkenden kalkmicam,bacaklarımı uzatıp hep dinlenicem diye.

cumarteside çok mutluyum.

pazar sabahı bir kalktım hatta doktor kontrolümüz vardı.Topallıyorum resmen.kasıklarımda bir ağrı bir ağrı.Yürümekte güçlük çekiyorum.Eşime dedim bana bişeyler oluyor.Neyse doktora gittik herşey normal.Hem annem hem ablam halimden öyle korktulark
i eve gelince hemen temziliğe başladık.Aslında son hafta yapacaktık batmasın heryer tertemiz olsun.Bıcır gelince rahat edelim diye ama nerdee nerdeyse bir ay önceden kaldırdık herşeyleri.

anlican ben kötü bir izin geçirdim.Resmen 3 hafta doğum ağrısı çektim.oturunca hiçbirşey yok.Yürümeye başlayınca bir ağrı bir ağrı :uzgun:

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105

bende doğuma 3 hafta kalana kadar çalışmıştım.İzne ayrıldığım cuma akşamı okadar mutluydumki ... rahatla uyicam,sabah erkenden kalkmicam,bacaklarımı uzatıp hep dinlenicem diye.

cumarteside çok mutluyum.

pazar sabahı bir kalktım hatta doktor kontrolümüz vardı.Topallıyorum resmen.kasıklarımda bir ağrı bir ağrı.Yürümekte güçlük çekiyorum.Eşime dedim bana bişeyler oluyor.Neyse doktora gittik herşey normal.Hem annem hem ablam halimden öyle korktulark
i eve gelince hemen temziliğe başladık.Aslında son hafta yapacaktık batmasın heryer tertemiz olsun.Bıcır gelince rahat edelim diye ama nerdee nerdeyse bir ay önceden kaldırdık herşeyleri.

anlican ben kötü bir izin geçirdim.Resmen 3 hafta doğum ağrısı çektim.oturunca hiçbirşey yok.Yürümeye başlayınca bir ağrı bir ağrı :uzgun:

geçmiş olsun şu an durumun nasıl?

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bende bebek bekliyom ama kasım değil mart annesi olacagım inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar