2.bebiş yolda :)

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
kızlar uzun zamandır siteye giremiyordum.şimdi sizinle mutluluğumu paylaşmak istedim.2, bebeğime hamileyim.2,5 aylık.inanılmaz zor ve bulantılı geçiyor oğluma hamileyken böyle değildim.herkes kızın olur diyor.mevlam içimi biliyorya bende kız çooook istiyorum.inşallah Rabbim hayırlı,sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeyi nasip eder.birde kız olur inşalllaaah.:gulbis::gulbis::bebecik dualarınızı ve güzel dileklerinizi eksik etmeyin.hepinizi öpüyorum.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım benim nasıl sevindim anlatamam.Zaten istediğin bişeydi 2.çocuk.Allahım inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder.

Oğlum var benimde biliyorsun.Hamilelik dönemim ilk 5-6 ay çok kötü geçmişti.Mide bulantısı,baş dönmesi,kokulara hassasiyet.Berbattım :ayk: Allah yardımcın olsun olsun bilirim o zorlu günleri.

OP
melek_yüzlüm

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Canım benim nasıl sevindim anlatamam.Zaten istediğin bişeydi 2.çocuk.Allahım inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder.

Oğlum var benimde biliyorsun.Hamilelik dönemim ilk 5-6 ay çok kötü geçmişti.Mide bulantısı,baş dönmesi,kokulara hassasiyet.Berbattım :ayk: Allah yardımcın olsun olsun bilirim o zorlu günleri.

aman Allahım 6 aymı:aglayan: ben yakında geçer diye umut ediyorum yaa inşallah o kadar sürmez.yemek yapamıyorum, mutfağa girmeye bile dayanamıyorum.çok garip bi durum

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kızlar uzun zamandır siteye giremiyordum.şimdi sizinle mutluluğumu paylaşmak istedim.2, bebeğime hamileyim.2,5 aylık.inanılmaz zor ve bulantılı geçiyor oğluma hamileyken böyle değildim.herkes kızın olur diyor.mevlam içimi biliyorya bende kız çooook istiyorum.inşallah Rabbim hayırlı,sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeyi nasip eder.birde kız olur inşalllaaah.:gulbis::gulbis::bebecik dualarınızı ve güzel dileklerinizi eksik etmeyin.hepinizi öpüyorum.
Gözün aydın canım:gulbis:
Rabbim sağlıcakla dünyaya gelmeyi nasip etsin inşallah
Darısı isteyen tüm arkadaşlarımın başına inşallah..
Dilerim Rabbim gönlüne göre verir.

OP
melek_yüzlüm

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Gözün aydın canım:gulbis:
Rabbim sağlıcakla dünyaya gelmeyi nasip etsin inşallah
Darısı isteyen tüm arkadaşlarımın başına inşallah..
Dilerim Rabbim gönlüne göre verir.

amiiiin canım.teşekkürler güzel dileklerin için.Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Gözünaydın Melekyüzlüm çok sevindim Rabbim sağlıcakla doğurmanı nasip eylesin hamileliğin ilk aylarında normaldir böyle bulantılar her hamilelik bir olmuyor çünkü

OP
melek_yüzlüm

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
sağol canım teşekkürler.haklısın normal sıkıntılar bunlar sonundaki mutluluğa değer....:panter::panter:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Cok sevindim canim Hayirli olsun
Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah cok mutlu oldum senin adina :sevindirikasli::sevindirikasli::sevindirikasli:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Allah gönlünüze göre versin tamamına erdirsin inşallah çok sevindim melek_yüzlüm :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar