17. Temmuz Canim Oglum Artik Bizimle

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Aslinda 1. Agustosta dogumun olabilecegini söylemisti doktorum. 16. Temmuz persembe günüydü, annemle yegenim icin lahmacun yapmistik. Saat 19:00 gibi eve geldim esimle tv seyrettik. Saat 22:00 di karnimda agri hissettim, esime "yatalim mi galiba üsüttüm cok karnim agriyor" dedim. Yattik, ama karnim ara ara sürekli agrimaya basladi. Ilk dogum oldugu icin ve normalde doguma daha zaman oldugu icin aklima hic dogum sancisi oldugu gelmedi. sürekli tuvalete gitmeye basladim. Aynanin karsisina gectim, büyükler dogum yaklasinca karnin düser deyince karnima baktim ama hic birsey anlamadim.:) Agrilarim siddetlenmeye baslamisti, agri gelince dayanilir gibi degildi. En sonunda esimi kaldirdim, saat 02:00 olmustu "karnim agriyor, agri kesici mi verecekler birsey versinler dayanamiyorum" dedim. Aklima hala dogum yapacagim gelmiyordu. hastaneye gittik, ebe "6 santim acilma olmus dogum baslamis" dedi. Esim sok oldu dogumu ikimizde beklemiyorduk. Annemle babami gelmesi icin aradi.
Artik 9 santim acilmisti suyumda patladi bacaklarim titriyordu. Dogumda ilk önce esim yanima gelmisti ama cok kötü görünüyordu ona annemi cagirmasini isterse cikabilecegini söyledim. Zaten ben duramam diye hep söylüyordu. Annem geldi elimi tuttu ve o zaman anneminde bizi dogururken neler hissettigini anlamistim. Iyiki yanimdaydi iyiki vardi annem. o acilari agrilari hic unutamam diyordum yapamayacagim dedim ama sonra oglumu kucagima verdiler yüzümde bir gülümseme sanki o agrilar hic olmamisti. Herseyi unuttum. Oglum 17. Temmuz 2010
saat 04:19
Mübarek cuma günü 2840 kilo dünyaya gelmisti. simdi 10 bucuk aylik.
Hep dua ederim Allahim evlat isteyen herkesi evlat sahibi yapsin diye. Bu güzel duyguyu onlarda yasasin diye.

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Tesekkürler canlarim. bende ayni dilekleri sizin icin diliyorum.

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar