17. Haftanın Konuğu »» Madmazel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
gozelim necesen? yerin xeyirli osun.
meni cox isteyirsen?mende en sevdiyin xasiyyet?
mende sevmediyin xasiyyet?
yoldasivi cox isteyirsen yoxsa usaqlari:dil:
meni nece faiz taniyirsan?
mene guvenirsen?
seni cooooooooooooooooooooox isteyiremmmmmmmmmmm 1denemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hecox isteyirem,en sevdiyim xasiyyetin gozel anasan,en pisini vallah gormemsem,50faiz,guvenirem,:hhhhhh:

D

d.melek

Misafir
Koltugun hayirli olsun canim.Mademki konuksun,bende fursattan yararlanip sorularimi sorayim:
1.karakterce nasil birisin?
2.benim neden ilk defa oglan oldugumu dusundun?(sorumda ciddiyim,hala merak ettim :))(Allahdan beni Nesrin 64 taniyor)
3.hayatta hic bir zaman aff edemeyeceyin bir davranis?
4.cocuklarin kac tane,hangisi kac yasinda?
5.eger Allah korusun esin tarafinda aldatilirsan cocuklarinin hatrina aff edip bir sans daha verirmisin,yooksa cekip gidermisin?
6.en kederi aninda bile seni guldure bilecek bir sey ?
7.benim hakkimda ne dusunuyorsun?
Benimde sorularim simdilik bu kadar.hadi kolay gelsin canim ;)-hmm

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
Koltugun hayirli olsun canim.Mademki konuksun,bende fursattan yararlanip sorularimi sorayim:
1.karakterce nasil birisin?
2.benim neden ilk defa oglan oldugumu dusundun?(sorumda ciddiyim,hala merak ettim :))(Allahdan beni Nesrin 64 taniyor)
3.hayatta hic bir zaman aff edemeyeceyin bir davranis?
4.cocuklarin kac tane,hangisi kac yasinda?
5.eger Allah korusun esin tarafinda aldatilirsan cocuklarinin hatrina aff edip bir sans daha verirmisin,yooksa cekip gidermisin?
6.en kederi aninda bile seni guldure bilecek bir sey ?
7.benim hakkimda ne dusunuyorsun?
Benimde sorularim simdilik bu kadar.hadi kolay gelsin canim ;)-hmm

1.Tutdugunu koparan,Inadci.2.men ilk defedir ki chata girirem hemise de deyibler ki, orda esasen oglanlar olur,hem sen mene ele geldiki kuseyene saldiriyosun.3.en cok guvendiyim birisinin bana her manada ihaneti(yalan,yola vermek).4.Ozlem-2,5yas,Serdar-4aylik.5.aileni korumak 90 faiz kadindan asilidir.6.xeyalimda canlandirdigim arzum gerceklesirse.7.genc ana.:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

D

d.melek

Misafir
ben niye saldiriyimki kusyana? onunla saklasiyorduk,hem saldiricak bir sey de soylemedim bildigim kadariyla,anlasilan sen oglanlar da bura gizlice giriyor diye dusunup,ilk beni gorunce oyle sanmisin canim :D:D:D
6-ci sorumda cevap verdiyin soze karsilik soruyorum: Peki hayalinde canlandirdigin sey ne?-hmm
Sorularimi cevaplandirdigin icinde ayrica tesekkurler canim :)

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
ben niye saldiriyimki kusyana? onunla saklasiyorduk,hem saldiricak bir sey de soylemedim bildigim kadariyla,anlasilan sen oglanlar da bura gizlice giriyor diye dusunup,ilk beni gorunce oyle sanmisin canim :D:D:D
6-ci sorumda cevap verdiyin soze karsilik soruyorum: Peki hayalinde canlandirdigin sey ne?-hmm
Sorularimi cevaplandirdigin icinde ayrica tesekkurler canim :)

cocuklarimin Iyi egitimi,kocam yeni ise kecmeli o,mesala.....

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sevgili Madmazel,bir hafta boyunca konuğumuz oldun,samimi bir şekilde sorduğumuz tüm sorulara cevap verdiğin için teşekkür ederim..
Yuvandan sağlık,mutluluk hiç bir zaman eksik olmasın inşallah
Hep bizlerle kalman dileklerimle..
Sevgiler:hhhhhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar