10 günde 5 santim:)

gamzemrah

Yeni Üye
Tepki
15
arkadaşlar ben uyguladım we çok memnun kaldım..ihtiyacımız olanlar ise şunlar; biberiye yağı ,fındık yagı çöp poşeti:)) şimdi incelmesini istediğiniz bölgeye biberiye ve fındık yağını sürüp bikaç fdakika masaj yapıyoruz daha sonra çöp poşetiyle o bölgeyi sarıyoruz..hareket ediyoruz öle boş durmak yok;) dans et spor yap o artık size kalmış..hem incelip hem sıkılaşacaksınız.ne kadar çokterlerseniz okadar iyi.....ben 1 günde 1,5 santim gittiğini bile hatırlıorum:))) hadi kızlar kolay gele:zuzu:-ciko

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Biberiye yağının selülite ve yağyakmaya iyi geldiğini bende maranki hoca dan duydum kızlar ama yalnızca biberiye değil biberiye portakal fındık limon bunlar yakıcı yağlarmış rahatlaması içinde kayısı badem ve susm yağı bunların hepsini karıştırıp vücuda masaj yaparak yediriyorsunuz ve streçfilm le birlikte sürdüğümüz bölgeyi sarıyoruz ki giydiğimiz giysi yağı emmesin ister gece sürüp yatın ister gün içinde hareket egzersiz yaparken bu kürü 4 ay devam ettiğiniz takdirde 15 santim incelme ve aynı zamanda da selülitlerin de yok olduğunu görüceksiniz dedi Maranki hoca

OP
G

gamzemrah

Yeni Üye
Tepki
15
inanın kızlarrr:) pürüzsüzleşiyorsunuzda...biraz zahmetli yoruluyorsunuz ama cokk bunu bilin:)) ben sadece biberiye ve fındık yağı ile yapıyorum(fındık yağı sıkılaşmak için)deneyin derim kızlar

G

guzelcem

Misafir
Benim formülüm şu gece yatmadan önce sauna eşofmanlarımı giyiyorum sabaha kadar sırıl sıklam terliyorum çıkarıp ılık duş alıyorum biraz olsun zayıfladım uykuda zayıflıyorum:kayris:-kop:kayris:tavsiye ederim kızlar:kayris:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben bu karışımı vakti zamanında yapmıştım; ama biberiye yağı acaip tıkıyor :sinifsinif:

G

guzelcem

Misafir
Sandoloz sakızı çiğniyorum hemen ardından ılık elma sirkesi suyu içiyorum inanın karnınızı tok tutuyor, yedirmiyor mideyi küçültüyor pahalı kilosu 50 ila 60 arası 250 gram aldım bana yetiyor internetden araştırabilirsiniz...

OP
G

gamzemrah

Yeni Üye
Tepki
15
kızlar benim bacaklarım hem biraz kalın hemde böle pamuk gibiydi..şuan bihayli sıkılasma war eskisi gibi değil..daha pürüzsüz...bnde çok işe yaradı paylasmak istedim..bu gün de ölçüm yaptım..8 santime azcık kalmışşş:))böle çabalıyorum ama boşa gitmediğini görmek ne güzelll-hmm .....

meftun

Üye
Tepki
52
arkadaşlar ben uyguladım we çok memnun kaldım..ihtiyacımız olanlar ise şunlar; biberiye yağı ,fındık yagı çöp poşeti:)) şimdi incelmesini istediğiniz bölgeye biberiye ve fındık yağını sürüp bikaç fdakika masaj yapıyoruz daha sonra çöp poşetiyle o bölgeyi sarıyoruz..hareket ediyoruz öle boş durmak yok;) dans et spor yap o artık size kalmış..hem incelip hem sıkılaşacaksınız.ne kadar çokterlerseniz okadar iyi.....ben 1 günde 1,5 santim gittiğini bile hatırlıorum:))) hadi kızlar kolay gele:zuzu:-ciko

ayyy bende denıcem işlh yağların fıyatı pahalı değıldır

buket

Aktif Üye
Tepki
179

anaammm ne güzelmiş tamda bikini sezonuna giriyoruz hemmen deniyorum..
kocamada yaptırayım bari göbeği çıktı kilo vermeye uğraşıyor kokoş kocam :esse:

OP
G

gamzemrah

Yeni Üye
Tepki
15
slm kızlar bayadıt giremedim kusura bakmayın..bazı arkadaşlar terletio falan demiş ee tabiki terletcek yoksa işe yararrmı hiç..ne kadar terlersen o kadar iyi..ister inanın ister inanmayın bana 38 beden dar gelirken şimdi 36 oldum çokta rahat yani sıkma falan yapmıo pantolonlarım:))ben bide ayak bileklerime uygulamak istiyorumbakalım incelcekmi...ha bide bi arkadasta fiatını merak etmiş 4 liraya alıyorum ben..çok bişi değil..ve fındık yağı ile karıştırıp yapıyorum...düzenli uygularsanız sonuç alırsınız kızlr..sormak istediğiniz bişey warsa cewaplarım arkadaşlarr

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
hergünmü yapılacak..sürdükten kaç saat sonra yıkamamız gerek:acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar