1. Amatör Fotoğraf Yarışması Başvuruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Merhaba Sevgili Üyelerimiz,

Yeni bir yarışma ile tekrar karşınızdayız. Yeni yarışmamız 1.Amatör Fotoğraf yarışmasıdır. Bakalım üyelerimizin objektiflerine nasıl kareler yakalanmış.
Umarım bol katılımlı güzel ve çekişmeli bir yarışma olur.

KURALLAR

Oylamalar bittiğinde birincimiz ve yarışmaya kimlerin katıldıkları isimler en sonda açıklanacak işte bu yüzdendir ki kimliğinizi muhakkak saklamanız rica olunur.
Özellikle forumda,chatta ben yarışmaya katıldım işte buyum gibi kelimeler,özelden oy toplamalar gb....aykırı ve çirkin şeyler olduğu taktirde yarışmadan diskalifiye olmanıza sebep olabilir.

- Forumun genel kuralları Yarışma içinde geçerlidir. (Kanlı,şiddet içerikli ve propagandalı resimler kesinlikle yasaktır.)

- Katılmak isteyen üyelerimiz Tek 1 Resim ile yarışmaya katılabilirler.

- Bize gönderdiğiniz Resim daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış olmalıdır. (Başkasına ait olmamalıdır)

- Başvurular 10 Temmuz 2013 Tarihine kadar yapılabilir.

- Yarışma konusu ayrıca belirtilmedi , istediğiniz bir konuda fotoğraf çekebilirsiniz .. Örn ; aşk, doğa , manzara vs..

Fotoğraflarınızı ~ Katre.'ye ve Şahmaran.'a Özel Mesaj yoluyla yollayacaksınız.

Ve bunlar başvuru tarihi geçtiğinde kurallara uyan Resimler " Yarışmacı 1, Yarışmacı 2 " şeklinde ayrı bir başlıkta oylamaya sunulacaktır.

Yarışmaya katılacak tüm üyelerimize başarılar dileriz.. -ciko

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba Sevgili Üyelerimiz,

Yeni bir yarışma ile tekrar karşınızdayız. Yeni yarışmamız 1.Amatör Fotoğraf yarışmasıdır. Bakalım üyelerimizin objektiflerine nasıl kareler yakalanmış.
Umarım bol katılımlı güzel ve çekişmeli bir yarışma olur.

KURALLAR

Oylamalar bittiğinde birincimiz ve yarışmaya kimlerin katıldıkları isimler en sonda açıklanacak işte bu yüzdendir ki kimliğinizi muhakkak saklamanız rica olunur.
Özellikle forumda,chatta ben yarışmaya katıldım işte buyum gibi kelimeler,özelden oy toplamalar gb....aykırı ve çirkin şeyler olduğu taktirde yarışmadan diskalifiye olmanıza sebep olabilir.

- Forumun genel kuralları Yarışma içinde geçerlidir. (Kanlı,şiddet içerikli ve propagandalı resimler kesinlikle yasaktır.)

- Katılmak isteyen üyelerimiz Tek 1 Resim ile yarışmaya katılabilirler.

- Bize gönderdiğiniz Resim daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış olmalıdır. (Başkasına ait olmamalıdır)

- Başvurular 10 Temmuz 2013 Tarihine kadar yapılabilir.

- Yarışma konusu ayrıca belirtilmedi , istediğiniz bir konuda fotoğraf çekebilirsiniz .. Örn ; aşk, doğa , manzara vs..

Fotoğraflarınızı ~ Katre.'ye ve Şahmaran.'a Özel Mesaj yoluyla yollayacaksınız.

Ve bunlar başvuru tarihi geçtiğinde kurallara uyan Resimler " Yarışmacı 1, Yarışmacı 2 " şeklinde ayrı bir başlıkta oylamaya sunulacaktır.

Yarışmaya katılacak tüm üyelerimize başarılar dileriz.. -ciko

Katre'cim kendi çekimlerimiz olucak tamam..Peki serbest resimmi olacak!!
Yani her türlü çekimlerimiz olur değilmi?:kupa:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay ya dısarı cıkabılsem bende ıstıyorum ama malesef :sinirli:
guya bugun tatılımız :sinirli: cekebılırsem bende katılırım ınsallah katrecım

OP
Kupakızı

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Katılmanda sakınca yok :)

Bende yemek yarışması düzenlerken eğer katılacaksam kimse resim göndermeden kendi tarifimi yapıp fotoğraflıyorum esinlenme olmasın diye

resim gönderen oldu işte o sıkıntı :D
Ne yapsam bilemedim

ay ya dısarı cıkabılsem bende ıstıyorum ama malesef :sinirli:
guya bugun tatılımız :sinirli: cekebılırsem bende katılırım ınsallah katrecım

bekliyorum Aslım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar