εїз Kişisel Sayfa Hakkında Sohbet εїз

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.652
Fındıgııımmmm o tatlılar ne öyleee içim gitti :1:
nk'mmmm bacım bilyelerin çok şeker ya :D
Kücükken bogazıma kaçmıştı :gul: yaramazben :kahkaha:
kahvesen bakışta çok güzel :utan:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.517
Nkm çocukluğuma götürdün beni @nk83

Ne kadar güzel hazırlamışsın bayıldım:eek:fff:

En keyif aldığım bakışlardan biriydi :huhuu: beğenmene çok sevindim :utan:

nk'mmmm bacım bilyelerin çok şeker ya :D
Kücükken bogazıma kaçmıştı :gul: yaramazben :kahkaha:
kahvesen bakışta çok güzel :utan:

Sağol canım bende çok seviyorum bilyelerimi aslında abilerimin de çok değişik bilyeleri vardı ama şimdi akvaryumlarını süslüyor :D

Boğazında ne işi var demicem o konularda bende sabıkalıydım :kptmya: :alnkyivyrbitteresmilisi:

Kahva candır :D

nk83

Admin
Tepki
83.517
Yaa giriş yapmadan önce sayfalarınıza bir bakayım dedim çok güzel şeyler eklemişsiniz beğenilerimi şimdi atıcam harikasınız

nk83

Admin
Tepki
83.517
kafamsenlegüzel * be Kupakızı :D ama bende şiir sevmeyenlerdenim ne olacak şimdi rezil oldum :eek:ys:

─═☆ Özqe'nin Satır Arası ☆═─ Zeynep Casallini de ne ses he :sarki:

♥ (¯`v´¯) ♥ Özlem'e Dair Ne Varsa ♥ (¯`v´¯) ♥ kitap okuma kısmındaki kızın resmini pek sevdim hareketli olsa avatar yapmıştım :) Barış Akarsu'yu da senin vesilenle bir kez daha anmış olalım çook erken gelen bir kayıptı :( Yaşar'ım 10 numara Tatlısız bende olamıyorum ya resimlerde insana git bir mutfağı dolaş gel dedirtiyor :bayil:

ஐ вiттєя кαƒαѕı ஐ bacımın kafa bir milyon her telden tıngırdıyor Kıskanç biri pek değilimdir ama o kafadaki yazılar gifler çok güzeldi özellikle birgün kıskançlıktan ölcem ve kıskanıp elde edememekten iç organlarım %99 hasar gördü müydü onlar çok şekerdi :eek: Romantik kafadan malum icraat için gif yürüttüm helal et mutsuzluk kafası da konsept ve uygulaması çok hoş olmuş. Şarhoş kafasını protesto edem gençleri özendirmeyek :protesto: (muhabbetelimonsıkankamuspotçunksmilisi )

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.652
ஐ вiттєя кαƒαѕı ஐ bacımın kafa bir milyon her telden tıngırdıyor Kıskanç biri pek değilimdir ama o kafadaki yazılar gifler çok güzeldi özellikle birgün kıskançlıktan ölcem ve kıskanıp elde edememekten iç organlarım %99 hasar gördü müydü onlar çok şekerdi :eek: Romantik kafadan malum icraat için gif yürüttüm helal et mutsuzluk kafası da konsept ve uygulaması çok hoş olmuş. Şarhoş kafasını protesto edem gençleri özendirmeyek :protesto: (muhabbetelimonsıkankamuspotçunksmilisi )

sorma bacım kafa bi milyon :gul::gul:
Ay çok mersi bacım yorumuna ölem :kayris:
al canım ayıpsın gözüne kestirdigini kapabilirsin
Sarhos kafası özendirmek amaçlı deildi :D
İnsan alkolsuzde sarhos olabilir alarmıydı :gul: kıvırtanbittersmilisi :nazo:
hani uykusuzluk kafama yorum yohmu :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.652
Fındıgım bazılarını ben kendim yapıyorum bazılarını googleden araklıyorum :D

nk83

Admin
Tepki
83.517
Profilinden taktik vermeye geliyom Fındığım :uc:
--------------
Uykusuzda güzeldi kafası bi milyon bacım da o sarhoşta olaydan koptum ben

nk83

Admin
Tepki
83.517
ஐ вiттєя кαƒαѕı ஐ єƒкαя кαƒαѕındaki Ölmüyorsam sebebi var çok damardı he :icelim:

Bu kafaya şarkı armağan ediyorum :serenade:

Efkarım birikti sığmaz içime
Bin sitem etsem de azdır kadere
Gülmeyi unutan yaşlı gözlere
Mutluluktan haber ver dilek taşı:sarki:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.652
ஐ вiттєя кαƒαѕı ஐ єƒкαя кαƒαѕındaki Ölmüyorsam sebebi var çok damardı he :icelim:

Bu kafaya şarkı armağan ediyorum :serenade:

Efkarım birikti sığmaz içime
Bin sitem etsem de azdır kadere
Gülmeyi unutan yaşlı gözlere
Mutluluktan haber ver dilek taşı:sarki:

:kayris: mersi patlayan şekerim :D
efkar kafası güzeldi gerçekten :huhuu:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.652
:kptmya: yeşilçam repliklerinde espiri çok ince valla :nazo:

nk83

Admin
Tepki
83.517
@Ev Kedisi Kendi Yazdıklarım... adlı konunla kişisel sayfalarımıza hoş geldin :eek:

Yazını gerçekten çok beğendim o yüzden bundan sonra takipçin olacağım gibi görünüyor :) Ben sigara içilen bir evde büyüdüm (baba&abi) ama ona rağmen o illetten gerçekten nefret edenlerdenim ve içen birini gördüm mü hemen ufak ufak işleme çalışmalarına başlarım :D

Ancak bıraksanız bile ömür boyu boşluğunu dolduramazsın demişsin ya hiç öyle düşünme bunun herkesi kapsadığını düşünmüyorum. Benim abim genç yaşta ciddi içmeye başladı ve yıllar yıllar sonra aniden bıraktı (Aileden iki "sigaraseveri" kanserden kaybetmekte etkili olmuştur diye düşünüyorum ama keşke illa kötü bir şey olması beklenmese) Şimdi yanında biri içse dahi rahatsız olmadığını ve içmenin aklından geçmediğini söylüyor yani kafasından iyice silip atmış gibi görünüyor. Bence gerçekten bırakmayı istediysen masaya yumruğu vurup bu konuda baskın bir tavır sergileyebiliyorsun. Umarım sende başaranlardan olur sağlıklı bir ömür sürersin :ask:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
@Ev Kedisi Kendi Yazdıklarım... adlı konunla kişisel sayfalarımıza hoş geldin :eek:

Yazını gerçekten çok beğendim o yüzden bundan sonra takipçin olacağım gibi görünüyor :) Ben sigara içilen bir evde büyüdüm (baba&abi) ama ona rağmen o illetten gerçekten nefret edenlerdenim ve içen birini gördüm mü hemen ufak ufak işleme çalışmalarına başlarım :D

Ancak bıraksanız bile ömür boyu boşluğunu dolduramazsın demişsin ya hiç öyle düşünme bunun herkesi kapsadığını düşünmüyorum. Benim abim genç yaşta ciddi içmeye başladı ve yıllar yıllar sonra aniden bıraktı (Aileden iki "sigaraseveri" kanserden kaybetmekte etkili olmuştur diye düşünüyorum ama keşke illa kötü bir şey olması beklenmese) Şimdi yanında biri içse dahi rahatsız olmadığını ve içmenin aklından geçmediğini söylüyor yani kafasından iyice silip atmış gibi görünüyor. Bence gerçekten bırakmayı istediysen masaya yumruğu vurup bu konuda baskın bir tavır sergileyebiliyorsun. Umarım sende başaranlardan olur sağlıklı bir ömür sürersin :ask:

Sevgili nk83, teşekkür ederim, beğenmen beni sevindirdi.
Ben yazı denemelerine yeni yeni başlıyorum. Bunun devamı ne kadar gelir, henüz ben de bilmiyorum. Bakalım, görelim :)

Sigarayı hayatımdan ve aklımın her köşesinden tamamen silmeye kararlıyım, inşallah.
İyi örnekleri duymaya ihtiyacım var, sağol

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar