(¯`.:. Mutlu Yaşlar Fındık Kurdum .:.´¯)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
birthday-cake-gif-58.gif

confetti.gif
pasta.gif
Doğum Günün Kutlu Olsun Fındık Kurdum
pasta.gif
confetti.gif

Forumda uzun süredir doğumgünü kutlamaları yapılmıyordu eskiden ne kadar kalabalık olur sayfalar dolusu eğlenceler yapardık
silam.gif
Bu senede gönüller bir olsun diyelim arkadaşım facede konuştuk seninle ama bir kere de sitemizden tebriklerimi ileteyim
biggrin.gif

:hediye:
Şimdik bizim senelerdir aşina olduğumuz biricik Fındık Kurdumuz burada olan olmayan tüm Hanımefendi.com ailesi üyeleri adına yeni yaşını kutlar sana kocaman kocaman öpücüklerimizi yollarım
opucuk.gif
Gerçekten çok sevilen birisin arkadaşım araya zamanda girse başka şeylerde olsa geri döndüğünde bizlerde hep aynı güzel hisleri uyandırdın
smilie_girl_046.gif
Şahsi görüşüm seni sitede görmek bile beni çok mutlu ediyor (hikayelerime yaptığın yorumlar ayrı bir mutluluk kaynağı tabi ama şu an konumuz bu değil
mmdr.gif
) nerede kaldım kafam karıştı
smilie_girl_101.gif
Heeeh! Sen hep bizimle ol hiç elini ayağını çekme olur mu? Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum :utan: Sevdiklerinle ailenle tüm dostlarında musmutlu geçireceğin daha nice nice senelere bir tanem
t4519.gif

happy-birthday-gif-8.gif

Happy-Birthday-Best-Quotes.jpg

giphy.gif

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bitanecik arkadasım benimmm.nkm içimimi okudun seennn:))kızıma bak arkadasım nk baurda jan janlı bi kutlama yapmıstır diye actım siteyi ki ben şok :))))sanki içimi okudun bitanem...sende iyi ki varsın..sakın yazmayı bırakma harika gidiyorsun..sen burda oldugun surece bende burdayım...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar