Hanımlara haberler

Aşkın İlacı: 1. Bölüm

Önsöz..
Füsun;
-merhaba,diyebildi. Nasılsın can ?
– şaşkın sesi değişmişti daha toktu hatırladığımdan daha erkeksi ama tam bir doğu aksanı vardı.
Uzun zaman oldu.. 5 yıl..

1. Bölüm
Verandasındaki altmış valtlık ampulün altında füsun elini,son buluştuğu adamın göğsüne koydu.’ Bir gece için yeterince heyecan yaşadım.”

Yatırım bankacısı ve eskiden saf olup,şimdi birinci sınıf iticiye dönüşen metin,göğsündeki eli okşama sanarak,bir adım ilerledi ve füsun’u ön kapıya yasladı.Ekim ayınin serin havasında yanaklarına ellerine koyarak öpmeye kalktı.

Füsun boşta kalan elini zorla aralarına soktu ve itti. ”Dur!” diye bağırdı nefes nefese. Omzundan sarkan küçük çantasina uzandı ve anahtarını çıkarttı.”İyi geceler, metin” dedi.


Metin;

Ne yani beni evine kahve içmeye davet etmeyecekmisin? Az önce yemekte 150tl verdim bu gece için!


Füsun başını çevirerek kızğın bir bakış atarak metine doğru döndü ve benimle evime girebilmek içinmi yemek yedin ? Eğer öyleyse escord hattını arasaydın! diyerek yanıt verdi ?
Metin; Kızlar benim için ölüyor sen ise kaçmayı tercih ediyorsun!
Füsun arkasına bile bakmadan kapıdan içeriye girdi.
Hayatımda neler oluyor ? Duz pırasa saçlarımı kulağımın arkasına aldım ve sırtını kapıya yasladı.Durum giderek saçma bir hal alıyordu. Son… Ne kadar ? İki üç yıldır buluştuğum her erkek,birer itici bir varlığa dönüşmüştü.Başlanğıçta değillerse bile hızla dönüşüyorlardı.
Önceleri kendini bir itici mıknatısı olarak düşünüyordu ancak son zamanlarda başka şeylerden kuşkulanmaya başlamıştım. Sanki bende fena olmayan erkeklerin başını döndüren birşey vardı ?
Çünkü gerçekten dünyada kaç tane itici erkek vardı ? Ve her biriyle teker teker flört etme olasılığı ne kadardı ?Ara vermeden?Çok yüksek olmamalıydı.
Sürgüyü itti ve kapıdan uzaklaştı çeketini kapının yanındaki askıya astı ve çantasınıda astıktan sonra kanepenin koluna oturdu. Sehpadan kumandayı aldı ve kanalları taramaya başladı. Akşam haberlerinde duraksadı.

Düşündü,

Son bir kaç aydır kendisinin lanetli olabileceğini düşünmeye başlamıştı.Sürekli olarak kötü flörtlerle lanetlendiğini.
Bir kaç hafta önce arkadaşı gamze’ye lanetli olabileceğini bahsetmişti ancak gamze gülerek geçiştirdi.Televizyonu kapattı, kumandasını sehpaya bıraktı ve uzun koridordan yürümeye başladı soldaki kapıyı açtı ve lavaboya girdi.Aynaya baktı uzun uzun bir sebep olmalıydı her flörtünün kötü gidişatının sebebi… Yüzünü yıkadı havlusuna kuruladı kapıyı çekti ve yatak odasına yürüdü.

Ben deliyim füsun, beyninin sıkıştığını hissetti ve deli insan kim olabilirdi ? bunu düşünmesi gerektigini hatırladı, Pembe pijamalarını ikinci çekmeceden çıkarttı üzerindeki beyaz tişörtünü ve pantolonunu çıkartıp dizlere kadar gelen pembe geceligini üzerine geçirdi. Işığı kapattı yatağına uzandı düşünüyordu ve uykuya daldı.
Hikaye;Bitter_im

Yazar;Bitter_im

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aşkın İlacı: 2. Bölüm

2.Bölüm     Saat 06:25Çıldırmışcasına çalan telefonun sesi Füsun’u ürkütmüştü. Uykulu gözlerle ekranda kimin aradığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir