Hanımlara haberler

Evde Yılbaşı Hazırlıkları Önerileri

Evinizde harika bir yılbaşı kutlaması ya da yılbaşı esintileri yaratmak istiyorsanız eğer bu konuda faydalanabileceğiniz en iyi yollardan biri de aşağıda ki fikirler olabilir. Yılbaşı için yapabileceğiniz harika detaylardan biri de yılbaşında güzel kokular hissettirmeyi başarmak olabilir. Kokulu mumlar bu konuda iş görebilir ve portakaldan zencefile kadar birçok renkte doğal aromaları olan mumlarla ev ortamının kokusunu değiştirebilirsiniz.

Yılbaşında Çam Ağacı Süslemeleri

Yılbaşı geldiğini duyuran, belirten özel nesnelerden biri de yılbaşında çam ağaçlarıdır. Dökülmeyen ve evinizi pisletmeyecek olan çam ağaçları tercih edebilirsiniz. Evde zevkinize göre siz de harikulade dev ya da minik çam ağaçlarıyla beraber süslemelerinizi yapabilirsiniz.

fotograflarla yilbasi agaci yapmak
fotograflarla yilbasi agaci yapmak

Fotoğraflarınızdan Yılbaşı Ağacı Yapın

Evinizin bir köşesini duvarda ağaç şeklinde olacak şekilde güzel anılarınızın olduğu fotoğraflarınızı duvara asarak süslemeye ne dersiniz? Aydınlatmalarla beraber harika görüntü elde ederek, en güzel yılbaşı ağacını da buna göre süslemiş olabilirsiniz. 

Yılbaşı Kapı Süsleri

Yılbaşı geliyor diye harika bir süsleme ile yılbaşında kapı süslemesi yapabilirsiniz. Kapı süs ile beraber güzel bir gün içerisinde güzel dileklerinizle evinizin içerisinde yılbaşı süsleri olduğunu, zevkinize uygun ev dekorasyonunda da yılbaşı esinlemeleri olduğunu gelen misafirlerinize hissettirmeyi başarabilirsiniz.

yilbasi dekorasyon ve suslemeleri
yilbasi dekorasyon ve suslemeleri

Yılbaşına Dair Hediye Paketleri

Kendinizce hediye paketlerinizi hazırlayarak ya da aileniz için aldığınız harika hediyeleri de yılbaşı ağacının altına süsleme şeklinde de koyabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken detay ise, yılbaşı ağacınızın uyum içinde olması için hediye paketlerinizi güzel bir biçimde gösterişle sunmaktır.

Mum Işığının Gücüne İnanın

Mum ışığı altında harika bir sıcaklıkla birlikte mumlu dekorasyonu harika bir görünümde evinizi mum ışıltısı altında tutabilirsiniz. Birçok yılbaşı mumları şu anda satışta ve siz de bu mumlarla birlikte güzel dekorlar çıkartabilirsiniz ortaya…

Yılbaşında Renge Önem Verin

Yılbaşı denilince akla gelen kırmızı renk ile beraber süslemelerde kullanım sağlayabilirsiniz. Kırmızı yanı sıra mint yeşiliyle ya da lacivert renkleriyle beraber evinizde renklerin gücünü kullanabilirsiniz. Özgün dekorasyonlar ve favori renklerle karışım yaparak harika bir tasarım da ortaya çıkartabilirsiniz…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir