Hanımlara haberler

Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri

Doğum tarihi yılın son dönemine denk gelen oğlak burcu kadını, inatçı, hırslı bir o kadar da azimli karakter özellikleri ile bilinmektedir. Burçlar dünyasında en işkolik burç olan oğlak burcunun dişi kişisi olan oğlak kadınının tutkuları vardır. Birçok kadında bulamayacağınız zeka oyunlarını, oğlak burcu kadınında bulabilirsiniz. Oğlak kadını, kendi ayaklarında kimseye ihtiyacı olmadan yaşamak ister.

oğlak kadını

Bir oğlak burcu kadınını kolay kolay evde otururken göremezsiniz. İş hayatında yer alsa da almasa da, bu burcun kadınları sürekli bir şeylerle meşgul olurlar. Ancak bu meşgul olma vakit geçirmek için bile olsa, yaptıkları işte kusursuz olmayı hedeflerler. Bu kadınlara istemedikleri bir şey yaptıramazsınız. Ancak bir şeyi isteyerek yaparlarsa, bu işin kusursuz olacağından emin olabilirsiniz.

Oğlak burcu kadınlarının inatçılığını bilmeyen yoktur. Bu kadınlar her daim kendilerini haklı gördüklerinden, siz ne kadar kendi fikirlerinizi beyan etseniz de, o kendi kafasında her zaman haklıdır ve sizin tezinizi çürütmek için sonuna kadar savaşır.

Oğlak burcu kadını, dışarıdan soğuk ve cool görünüyor. Birçok erkek de onun bu cool görüntüsünden etkilenip oğlak kadınına kolayca aşık olabilir. Ancak soğuk görüntüsünün altında sıcacık bir kalbi vardır. Bu yıkılmaz görüntüsü, onun için bir kabuktur diyebiliriz. O kabuğun aşılmasına kolay kolay izin vermez. Güven, onun için her şeyden önce gelir. Ancak o güven duygusunu ona verebilirseniz, sizi bu dünyanın en mutlu erkeği yapacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2012’de İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor?

2012’de İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor merak edenler için Astrolog Öner Döşer cevaplıyor. 2012’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir