Hanımlara haberler

8-15 Ekim haftalık burç yorumları

Merhabalar değerli Hanımefendiler,
Bu yazımızda 8 ekim – 15 ekim arası tüm burçların yorumlarını sizlerle paylaşacağız. Hemen başlayalım :

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)
Bu hafta hayatınızda çok değişik olaylar olabilir. Kendinizi masallarda gibi hissedebilirsiniz.
Güzel bir iş birliği size çok yönlü pozitif etki sağlayabilir. Hakkında bir süredir düşündüğünüz konular açıklığa kavuşabilir.
Doğru zamanda doğru yerde ve doğru insanlarla karşı karşıya gelirseniz, bu hafta sizin için harika olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)
İmkanlar ve olasılıklar hakkında çok fazla düşünüyorsunuz. Hayallerimizin hepsi gerçekleşecek diye birşey söz konusu değil. Böyle bir beklenti içine girmemelisiniz.
Bu hafta maddi ve manevi olarak sizin için rahat bir hafta olacak. Aşk hayatınızda bazı kırılmalar olabilir, bu kırılmaları çok fazla büyütmeden halletmelisiniz. Maddi açıdan rahat bir hafta geçireceksiniz ki, umarız öyle olur.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bu hafta değişik ve sizi etkileyecek insanlarla karşılaşmanız olası. Bu karşılaşmaları lehinize çevirebilirsiniz. Hem maddi açıdan hemde manevi açıdan bazır fırsatlar sizi bekliyor. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ailenizle ilişkilerinize biraz dikkat edin, onları kırmaktan çekinin.
Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayalini kurduğunuz bazı olaylar bu hafta gerçekleşeceğe benziyor. En azından bu hafta sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Aşk hayatınızda arka planda kalmamaya özen gösterin ve biraz daha aktif olun. Partnerinizin aklına hiçbir şekilde “acaba” sorusunu bırakmayın.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Öncelikle paradan bahsedelim; maddi imkanlarınızı biraz daha kısıtlı kullanarak birikim yapabilirsiniz. Savurganlığın kimseye faydası yok. Bu hafta bazı konularda ciddi kararlar almanız gerekebilir. Doğru kararlar için düşünmeye zaman ayırmalısınız. Bunun size mutlaka faydası olacaktır.

Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)
İş hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir, ama üzülmeyin. Kararlılığınızla ve becerinizle bunun üstesinden gelebilirsiniz. Dostlarınızla iyi ve eğlenceli bir hafta geçireceksiniz. Kendinize ve ailenize zaman ayırmayı da ihmal etmeyin.

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)
Aşk hayatınızda bir durgunluk söz konusu olabilir. Bu durgunluğa hem kendi adınıza hemde partneriniz adına son vermek için çaba göstermelisiniz. Ummadığınız kişilerden haberler ve sürpriz hediyeler alabilirsiniz.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
İnsanların, çevrenizdeki dostlarınızın söylediklerine pek aldırış etmiyorsunuz, fakat bu hiçte iyi bir durum değil. Tabiki herkesin söylediğini uygulayacak değilsiniz. İyi düşünün ve doğru kararlar alın. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
İş hayatınızda başarılı bir döneme giriyorsunuz. Hem kazanç hem kariyer açısından iyi bir yıl yaşıyorsunuz, ve daha da iyi olması için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. Sağlığınıza dikkat edin, arkadaşlarınızla kahve içerek biraz dertleşebilir, stresinizi atabilirsiniz. Bu size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
Çok fazla yoruyorsunuz kendinizi. Bu kadar işi düşünmeyin. Kendinize daha çok vakit ayırın. Ve tabii ailenize de. Bazı hedeflerinize ulaşabilmeniz için iyi geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu haftayı lehinize çevirmeyi başarabilirsiniz.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)
Oldukça yoğun geçen günlerin ardından işleriniz biraz hafifleyecektir. Sizde bu arada sevdiklerinize biraz zaman ayırın. Aşk hayatınızda önemli değişiklikler olabilir, kararlarınızı titizlikle vermeniz yararınıza olacaktır.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)
İlişkilerinizdeki belirsizliklere bir son vermeye ne dersiniz.? Öyle ya da böyle bu durumlar sizi yıpratıyor. Vereceğiniz kararları iyi analiz edin. Paranızı har vurup harman savurmayın, ileride para lazım olacak ki, para her zaman herkese lazımdır. 🙂

Herkese keyifli haftalar dileriz.

Hanimefendi.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2012’de İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor?

2012’de İkizler burcunu parasal konularda neler bekliyor merak edenler için Astrolog Öner Döşer cevaplıyor. 2012’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir