Sex and the city kızlarının sırları
Bu içerik 904 kez görüntülenmiştir.

sex and the city fashion Sex and the city kızlarının sırları

Uzun yıllar dizisiyle, daha sonra çekilen sinema filmleriyle hepimizin kalbinde taht kuran ve zirveye oturan fenomen dizi “Sex and the city”, hem kızları, hem hikayeleri hem de konusuyla, özellikle bayanların dikkatini çekiyor. Kokteyller, ilişkiler, partilerle dolu New York City’de yaşayan 4 kadının hikayesi, bütün bu kalabalığın içinde aslında yalnız olduklarını anlatıyor.

Konusu bir yana dursun, Sex and the city kızlarının kıyafetleri, ve moda tutkuları hepimizde büyük hayranlık oluşturdu. Carrie’nin ayakkabı tutkusunu bilmeyen yoktur. Modanın tam ortasında yer alan bu dizide, Samantha Jones karakterinin yaşına rağmen nasıl bu kadar dinç ve güzel göründüğü merak ediliyor. Dizideki bütün kadınlar güzel, alımlı ve çekici. Siz de böyle olmak istemez miydiniz?

73600 celebrity paradise.com The Elder Sarah Jessica Parker 2009 09 01   on Set of Sex and the City 2 in NY 71014 122 415lo Sex and the city kızlarının sırları

İlginç tarzları ve modaya olan tutkunlukları ile tanınan bu dört kadın, maaşlarının önemli bir bölümünü kıyafetlere, güzelliğe ve ayakkabılara harcıyor. Güzel görünmek pahalı iştir, diyenlere katılıyor ya da katılmıyor olabilirsiniz, ancak güzel görünmek için çaba göstermeniz gerektiğinde sanırım hemfikiriz. Modayı takip etmek, fit görünmek ve cildinize bakmak. Aslında yapmanız gerekenler bu kadar basit.

Dünyanın en popüler şehri New York City’de yaşayan bu dört kadından ilham alarak, siz de 40′lı yaşlarınızda 10 yaş daha genç görünebilirsiniz. Nasıl mı yapacaksınız? Öncelikle cilt bakımınızı ihmal etmeyin, her ne kadar dizide bolca yer verilse de sigara ve alkolden uzak durmalısınız. Bunun en nihayetinde bir dizi olduğunu unutmayın. Ve son olarak da, uyku düzenini hafife almayın. Göz altı morlukları, şişlikler ve yorgun bir yüz ifadesi ile uğraşmak istemiyorsanız,günde ortalama 8 saat uyumanız şart.

Yorumlar
Benzer Konular
Her yıl olduğu gibi bu yılda kadınlar saç renkleri ve modellerini konuşturarak gizli
Kadınların sıkça değişime uğrayan saç renkleri, kendilerini iyi hissetmenin bir çeşit
Özellikle yaz aylarında, sıcak hava ile artış gösteren davetler, kadınların abiye elbise
Vücutta belli bölgelerin, yağ oranının yükselmesi ile deride bulunan kanallarda tıkanmalar
Etiketler
Hanımefendi Forum
Son eklenen konular
Foto Galeri
En Son Yapılan Yorumlar
2014 Abiye Modası için selma demişki : çok güzel beğendim
HC Şampuan ve Yararları için ECEM BAHAR demişki : saçlarım diplerden uzuyor uçlardan kopuyorçünkü 6 ay önce açma işlemi gördü. yani her zaman aynı boyda ve artık uzamasını istiyorum umarım bu ürün bana göredir
Modası Geçmeyen Saç Modelleri için gaye demişki : çok hoş bir saç modeli olmuş çok beğendim
Yazarlarımız
309 Yazısı Yayınlanmış
109 Yazısı Yayınlanmış
510 Yazısı Yayınlanmış
158 Yazısı Yayınlanmış
31 Yazısı Yayınlanmış
Forumda Neler Oluyor