Neden yüzüm kırmızı?
Bu içerik 3.318 kez görüntülenmiştir.

Kırmızı bir yüz rengi bazen sinir bozucu olabilir. Eğer herhangi bir güneş yanığınız yok ve yüzünüz kırmızıysa, işte size bazı çözüm önerileri. Yüzünüzdeki kırmızı deri, cilt altındaki kan damarlarının genişlemesi nedeniyle yanak, alın, burun ve çenede meydana gelen kronik bir cilt hastalığıdır. Net bir tedavisi olmasa da, fazla güneş altında kalmamak ve baharatlı gıdaları azaltarak önlem alınabilir.

Ev temizlik ürünleri, plastik ve boyalar gibi bazı maddelere karşı hassasiyet yada alerji kırmızı lekeli bir cilde sahip olmanıza neden olabilir. Bazı maddeleri kullanırken yüzünüzde bir alevlenme olduğunu fark ederseniz hemen o maddeyi bırakın.

Cildinizin kırmızı olması, sivilce, sedef gibi hastalıkların yanı sıra kuru deridende kaynaklanabilir. Kırmızı deriyi kapatmak için kullandığınız makyaj ürünleri de tahrişe sebep olabilir.

Gelen aramalar: yüzüm kırmızı,cildim kırmızı,cildin kırmızı olması,yuzum surekli kirmizi,yüzüm hep kırmızı,Yüzün sürekli kırmızı olmasi,cildim neden kırmızı,y,yüzün kırmızı olması,yuzum kip kirmizi oldu
Yorumlar
Benzer Konular
Yaşınıza Uygun Oje Seçimi Bayanların küçük yaştan beri güzel görünmek için yapmadıkları
Sağlıklı Tırnakların Sırrı Sağlıklı tırnaklara sahip olmak herkesin arzuları arasında
Saçlarınızı Zararlı Etkilerden Koruma Yolları Saçlarınızı zararlı etkilerden korumak
Plajda Güzel Olmanın Püf Noktaları Yazın gelmesiyle birlikte bayanla kendilerini plaja
Etiketler
Hanımefendi Forum
Son eklenen konular
Foto Galeri
En Son Yapılan Yorumlar
HC Şampuan ve Yararları için ECEM BAHAR demişki : saçlarım diplerden uzuyor uçlardan kopuyorçünkü 6 ay önce açma işlemi gördü. yani her zaman aynı boyda ve artık uzamasını istiyorum umarım bu ürün bana göredir
Modası Geçmeyen Saç Modelleri için gaye demişki : çok hoş bir saç modeli olmuş çok beğendim
Modası Geçmeyen Saç Modelleri için gaye demişki : çok beğendim
Yazarlarımız
278 Yazısı Yayınlanmış
109 Yazısı Yayınlanmış
451 Yazısı Yayınlanmış
158 Yazısı Yayınlanmış
31 Yazısı Yayınlanmış
Forumda Neler Oluyor