Hanımlara haberler
ANASAYFA / İş fikirleri / Kosgeb İçin Kosgebe uygun İş Fikirleri

Kosgeb İçin Kosgebe uygun İş Fikirleri

Kosgeb ile alınan desteklerle beraber iş kurma becerileri konusunda son dönemlerde iş fikirleri çoğaldı. Buna karşılık son derece başarılı işler, bol kazanç getiren işler sayesinde de siz de Kosgeb başvuruları ile onaylanmış sektörlerden birini seçerek, benzer sektörlerde iş geliştirmeleriyle beraber Kosgeb destekleri alabilirsiniz.

sifir faizli kosgeb kredisi
sifir faizli kosgeb kredisi

Tekstil atölyesi açma fikri: Çorap üretiminden tişört üretimine kadar birçok ufak bir ürün grubunu seçerek siz de istediğiniz şekilde işi kolaylaştırarak sıkı bir tekstil atölyesi açabilirsiniz.

Restoran / Kafe açma fikri. AVM veyahut işlek bir cadde de restoran, cafe açarak gerçekten Kosgeb kredisi kullanarak başarılı bir yere getirebilirsinizi fikrinizi.

Kuru Temizleme iş fikri. Böyle bir sektör için yüklü miktarda makine gerekecektir, bunun içinde para gereklidir. İşte bu noktada faydalanacağınız Kosgeb ile hem nitelikli makineler alabilir hem de personel çalıştırarak kredinizi doğru kullanmış olabilirsiniz.

 

Ayakkabı Satış Mağazası iş fikri. Kosgeb desteğiyle beraber siz de bireysel girişim konusunda ayakkabı satış mağazası açabilirsiniz. Bu sayede belli bir kitleye odaklanarak çok iyi değerde kazançlar elde edebilirsiniz.

kosgeb iş fikri
kosgeb iş fikri

Çikolata üretimi iş fikri. Hem üretimi hem de satışıyla beraber Kosgeb girişimcilikte çok iyi bir kredi tutarında kredi alabileceğiniz alanlardan biridir. Satışınızı doğru yaptıktan sonra iyi şekilde kar marjıyla beraber kazanç yakalayabilirsiniz.

Dondurma üretim iş fikri. Çikolata üretimiyle benzer olan bu sektörde de çok niş bir alan olduğu gibi hem yapımı hem de satışıyla beraber kar oranlarınız yüksek olacak bir alandır diyebiliriz.

Bayilik alma iş fikri. Birçok markadan bayilik alabilirsiniz hem de Kosgeb kredi desteğiyle beraber bunu başarabilirsiniz. Gıda sektöründe birçok şirket, Kosgeb desteğiyle beraber sizlere iş kurma konusunda destek verir.

Medikal sektör iş fikri. Medikal alanda bir cihazı almak istediğiniz zaman çok yüksek fiyatlar ödersiniz. Girişim konusunda Kosgeb girişim desteğiyle beraber siz de ürünleri yurt içi ve yurtdışı olarak bu sektörde hizmet satışı yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

franchise veren firmalar

Bayilik Veren Firmalar 2017

Büyük firmaların birçoğu tarafından uygulanan en iyi uygulama yollarında biri de Franchising sistemidir. Günümüzde bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir