Hanımlara haberler
ANASAYFA / Genel konular / Hanımefendi Forumları ve Yenilikler Hakkında

Hanımefendi Forumları ve Yenilikler Hakkında

Merhabalar hanımlar ;

Öncelikle daimi ziyaretçilerimizin bu sayfayı gördüklerinde şaşırmış olabileceklerini düşünerek, sitemizin portal kısmını ana adrese taşıdığımızı, ancak Hanımefendi forumlarına da daha önce olduğu gibi Hanimefendi.com/forum adresinden ulaşılabildiğini belirtelim.

Aslında bir süredir aklımızda olan, hatta bir ara yapmayı denediğimiz ancak sonrasında eski düzene çevirdiğimiz yenilikleri artık hayata geçirmenin vakti geldi. Bunun içinde ilk olarak, Portal kısmını Hanimefendi.com ana sayfasına taşımaya karar verdik.

Artık bu bölümde elimizden geldiği kadar hanımefendilerin günlük hayatta karşılaşabilecekleri olası problemlerin çözümlerinden tutun, sağlık, güzellik, moda, magazin ve tabii kadınların vazgeçilmezi olan alışveriş konularında içerik paylaşımlarında bulunmaya çalışacağız.

Takipçilerimizden ve forum üyelerimizden de, forumumuzda gösterdikleri canlılığı bu bölümde de göstermelerini rica ediyoruz.

Yeri gelmişken, bu bölüm ve forum kısmı hakkındaki düşünce, görüş, eleştiri ve elbette önerilerinizi de bu sayfadaki yorum bölümünden bize ulaştırırsanız, elimizden geldiği kadar taleplerinizi karşılaşamaya çalışacağız.

HANIMEFENDİ FORUMLARINA GİRİŞ İÇİN BURAYA TIKLAMANIZ YETERLİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ev dekorasyonu perde secimi

Evinize Perde Seçerken Dikkat Edilecekler

Evlerde olmazsa olmaz ve tabi ki göze çarpan detaylardan biri de perdelerdir. Perdeler, her evde, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir