Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Güzellik ve Sağlıklı Bakim Önerileri > Saç Bakımı > Saç Rengi ve Boyama

Saç Rengi ve Boyama Saç boyama, saç nasıl boyanır, saç renkleri, saç renk katalogları, evde saç boyama gibi bilmeniz gerekenler.

Bu konuda adı geçen üyeler

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 09-06-2011, 23:17   #11
gizemlii
Hanımefendi

gizemlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1596
gizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
füreyya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
kokusunu seviyorsan-
kısmı çok önemli.
ben bayramda elime yaktım ama hergün gıcık oluyorum kokusuna pişman oldum...
kokusunu sevmem
gizemlii isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-06-2011, 23:19   #12
gizemlii
Hanımefendi

gizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİgizemlii bir HANIMEFENDİ
4

Alıntı:
gizemlii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ah be kuzum kokusunuda hiç sevmem vala saçlarım çok kötü oldu temelli ebrum ya çok mat ve cansız önceden çok güzeldi mahvettim saçımı başka bildiğiniz var mı parlatan ve besleyen tatlışım ?
değiştirdim bebeğim biraz zor oluodu okuması haklısın bebeğim
Okunmamış 09-06-2011, 23:22   #13
ebrulii
Hanımefendi

ebrulii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11841
ebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİ

canm ben yağ sürüyorum saçıma çok besliyor zeytin yağı badem yağı yılan yağı bide ısrgan yağını karıştır saç diplerine masaj yaparak sür yarım saat falan dursun sonra yıka çok besliyor bebeğim
Okunmamış 09-06-2011, 23:25   #14
gizemlii
Hanımefendi

Alıntı:
ebrulii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
canm ben yağ sürüyorum saçıma çok besliyor zeytin yağı badem yağı yılan yağı bide ısrgan yağını karıştır saç diplerine masaj yaparak sür yarım saat falan dursun sonra yıka çok besliyor bebeğim
nerden alıyosun kuzum aktardan mı alıyosun bunları deniyeyim bari bebeğim beslesin saçımı ya çok sönük bende yapayım o zaman tatlım çookk tşk. edrim bilgilendirdiğin için bebeğim
Okunmamış 09-06-2011, 23:36   #15
ebrulii
Hanımefendi

ebrulii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11841
ebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİ

aktardan alıyorum alırız birlikte bulamazsan canm rica ederim
Okunmamış 09-06-2011, 23:39   #16
gizemlii
Hanımefendi

Alıntı:
ebrulii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
aktardan alıyorum alırız birlikte bulamazsan canm rica ederim
tamam tatlımm alalım banada bebeğim
Okunmamış 09-07-2011, 00:19   #17
enise_
M&M

enise_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10075
enise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİ

canım kokusunu bende hiç sevmiyorum bi iki hafta kalıyo ama normalde öyle aşırı kokmuyo ıslakken kötü oluyo sadece hemen kurutuyorum ben ozman pek kokmuyo ilk baştan hafif bi turunculuk oluyo sonra o renk koyuluyo ama sırf beslemek için yapıcaksan tabi ebrumun dediği daha uygun
enise_ isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-07-2011, 01:31   #18
elasu
Hanımefendi

elasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 18709
elasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİelasu bir HANIMEFENDİ

kınada alışkanlık yapıyor boya gibi
ama doğal olması yönünden avantajlı
renk uyumunda turuncu çıkmasını istemiyorsan
kınaya çok az taş kına ilave et patlıcan moru çıkıyor harika bir renk.
elasu isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-07-2011, 18:05   #19
füreyya
Daimi Üyelerimizden

füreyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 54306
füreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİfüreyya bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
gizemlii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kokusunu sevmem
o zaman hiç yapma valla canım.
ben ilaç niyetine bile katlanamıyorum.
elimde bir pullanma kuruma oluşuyordu iyi gelir dediler, o yüzden yakmıştım ben de..
füreyya isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-07-2011, 18:40   #20
_emos_
Daimi Üyelerimizden

_emos_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 61439
_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ_emos_ bir HANIMEFENDİ

Banada iyi gelmedi bir defa saçı çok kurutuyor zamanla çıtır çıtır kırıyor dökülüyor doğru bazısıda çok memnun
Karışım yapıyorlar soğan kabuğu çay felan besliyor diyorlar ama her saç için geçerli değil bence
Yanıtla
İlgili kelimeler: , , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler