Yeni Nesil Eğitim

ofelya

Yeni Üye
Tepki
10
Arkadaşlar sitede arattım baktım ki kimse Vitamin'den bahsetmemiş... İnternetteki vitamini kastediyorum tabiki :D
Kullananlar var mı? Memnun musunuz?
Benim çevremden duyduğum kadarıyla öğrenciler vitamini çok sevmişler baya da faydalı oluyormuş derslerine. Öğretmenler de derslerle paralel gidebildiği için memnun... Şimdi en son haberlerde vitamin'e okullardan ücretsiz erişim hakkı sağlandığını da duydum.

Süper bişey bu özellikle bilgisayardan olması öğrenciler için daha ilgi çekici oluyor hem de eğitime erişim ücretsiz :eek: türk telekom çocuklarımız için emeklerini geliştirirken eğitime de el atması iyi olmuş kutlarım. Sitesi de şöyle

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Arkadaşlar sitede arattım baktım ki kimse Vitamin'den bahsetmemiş... İnternetteki vitamini kastediyorum tabiki :D
Kullananlar var mı? Memnun musunuz?
Benim çevremden duyduğum kadarıyla öğrenciler vitamini çok sevmişler baya da faydalı oluyormuş derslerine. Öğretmenler de derslerle paralel gidebildiği için memnun... Şimdi en son haberlerde vitamin'e okullardan ücretsiz erişim hakkı sağlandığını da duydum.

Süper bişey bu özellikle bilgisayardan olması öğrenciler için daha ilgi çekici oluyor hem de eğitime erişim ücretsiz :eek: türk telekom çocuklarımız için emeklerini geliştirirken eğitime de el atması iyi olmuş kutlarım. Sitesi de şöyle

Canım ben baktım ama benim çocuklara hitap etmiyor ilkokul öğrencileri için sadece çünkü lisedeki öğrenciler için değil.

OP
O

ofelya

Yeni Üye
Tepki
10
hımmm evet en son 8. sınıflar için var.
maşallah seninkiler ne güzel büyümüş darısı başıma benimkiler de liseli olsun mezun olsun üniversiteli olsun... ne güzel :dislek:

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
bende baktım inceledim çok faydalı ama benim kız daha 2. sınıfta sürekliliği olursa 4. sınıftan itbaren faydalanmak isterim...

Tepki
55
canlarım benim benim 9 yaşında 3 sınıfa giden bir oglum var çarpım tablosunda zorlanıyoruz ezber yapamıyo bunu kolay yoldan nasıl ezberletebilirim yardımcı olun nolurrrrrr

Tepki
55
bi şey daha çok sorumsuz geliyo durmadan ödev için dürtmem gerekiyor aklına getirmesem tv başından kalkmıyor kalksada derse kendini vermiyor ne yapacagımı şaşırdım zeki bir çocuk o kadarda sorumsuz geliyor serinkanlı sizlerden akıl istiyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar benim için problem oldu psikolojim bozuluyor dersini yaptınmı oglum demekten dersine git demekten inanın çok sıkıldım şimdiden yardımlarınız için tşk

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar