Sevgilinize 14 şubatta hediye alıcak mısınız?

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Ben öncelikle şunu söyleyeyim bu benim şahsi fikrim bana sevgililer günü saçma ve komik geliyo tamamen ticaret amaçlı sevmiyorum böyle mantıksız bir günü kutlamam kutlattırmamda:dertli:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben esime daha gecen hafta parfüm aldim.
jean-paul-gaultier-jean-paul-gaultier-125ml-edt-spray.jpg

O da bana canta almis Fossil´in. Internette arattim ama bulamadim. Sonra cekip eklerim.

Yani özel sevgililer gününde alip vermiyoruz ama onun icin aldigimizi söylüyoruz birbirimize. :hihi:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bizde özellikle o gün alalım diye bişey yapmayız ama sevgililer gününü yinede saçma bulmuyorum hatırlamak hatırlanmak güzeldir tıpkı doğumgünleri yıldönümleri gibi ilşkileri monotonlaştırmamak adına lazım böyle günler eşim laptop aldı geçen hafta sevgililer günü hediyem olsun dedi bende cuma günü parfüm hediye ettim böyle işte aldık verdik ama zaten her zaman alırız bişeyler birbirimize o ayrı:sirin:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Ben esime daha gecen hafta parfüm aldim.
jean-paul-gaultier-jean-paul-gaultier-125ml-edt-spray.jpg

O da bana canta almis Fossil´in. Internette arattim ama bulamadim. Sonra cekip eklerim.

Yani özel sevgililer gününde alip vermiyoruz ama onun icin aldigimizi söylüyoruz birbirimize. :hihi:

çok güzel bir seçim canım bende eşime parfüm aldım

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende esime hediye alicam ama kararsizim ne alicagimi bilmiyorum degisik birsey olsun istiyorum:panter:

aminenur

Aktif Üye
Tepki
73
hristiyanligi sectigi ve onun icin bu yolda canini verdigi Aziz Valentinenin dogum gununu kutlamak mi? Ne dinimizle ne de bizim kulturumuzle uzaktan yakindan alakasi olmayan bugunu kutlamak bencede cok sacma.

Ama yarin cok daha guzel bir gune dekgeldigi icin En sevgilere sevgilisinin dogumunu en guzel sekilde kutlayacagima eminim.:sila:

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hristiyanligi sectigi ve onun icin bu yolda canini verdigi Aziz Valentinenin dogum gununu kutlamak mi? Ne dinimizle ne de bizim kulturumuzle uzaktan yakindan alakasi olmayan bugunu kutlamak bencede cok sacma.

Ama yarin cok daha guzel bir gune dekgeldigi icin En sevgilere sevgilisinin dogumunu en guzel sekilde kutlayacagima eminim.:sila:

bu güne dini açıdan bakmıyorum o yönüne bakarsak tabiki saçma bir gün bu demek değilki eşine hediye alan biri en güzel günlerden olan mevlid kandilini gereği gibi yaşamıcak

aminenur

Aktif Üye
Tepki
73
bu güne dini açıdan bakmıyorum o yönüne bakarsak tabiki saçma bir gün bu demek değilki eşine hediye alan biri en güzel günlerden olan mevlid kandilini gereği gibi yaşamıcak

Ben øyle bisey søylemedim saptirmayalim lutfen. Bir cogumuz neyin ne oldugunu bilmeden batidan saptirilmis olarak gelen gunleri kutluyoruz. Bilelim ve ona gøre davranalim diye acikladim. Bu tipki bizim noel agacini yilbasinda evimize dikip suslememiz gini saptirilmis bisey. Yoksa hediyelesmek sunnettir ve bunu herzaman yapmak en guzelidir.

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
almayacağım, önemsiz bir gün benim için. doğum günü, evlilik yıldönümü gibi kişisel günler daha mantıklı geliyor :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar