Pamuk gibi ayak ve eller için..

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
El ve ayak bakımınız ve için evde yapabileceğiniz, basit, kısa süreli ve etkili öneriler...

* Gece yatmadan önce ellerinizi bir kabın içine koyduğunuz zeytinyağına batırın. Yaklaşık 10 dakika kadar tutun. Çıkarın, kurulayın ve pamuklu bir eldiven giyerek yatın, sabah kalktığınızda yumuşacık olduğunu göreceksiniz.

* Bir kabın içine bir miktar susam yağı koyun ve bir limonun yarısını sıkın. İyice karıştırdıktan sonra tırnaklarınıza sürün, beslendiklerini, güçlendiklerinigöreceksiniz.

* Ilık suyun içine nane yapı, susam yağı ve bir miktar pudra dökün. Ayaklarınızı, bacaklarınızı bu karışımla ovun. Kuru ciltler için harika bir karışım.

HATUNKİŞİ

Aktif Üye
Tepki
169
kozmetik ürün satan mağazalarda bu tarz bakımlarda kolaylık için abkım eldivenleri var görmüştüm alıp uygulamak lazım kolaylık olur-ciko

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
ben öyle pahalı kremlere ürünlere vs. para harcama taraftarı değilim. en güzeli ve ekonomik olanı vazelin. ben güllü vazelini akşamları yatarken ellerime ve ayaklarıma güzelce yediriyorum yumşacık oluyor. bunlarda pratik bilgilerr

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar