Hamile olduğunu doğumdan iki hafta önce öğrendi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Hamile olduğunu doğumdan iki hafta önce öğrendi

Avustralya'da Kate Hudson adlı kadın, hamile olduğunu doğumdan iki hafta önce öğrendiğini açıkladı

fft2mm6119102.jpg

Avustralya ’nın Victoria eyaletinin başkenti Melbourne’de bir kadının doğumdan iki hafta önce hamile olduğunu öğrendiği açıklandı. Şaşırtıcı olay hakkında konuşan uzmanlar, böyle bir durumun mümkün olduğunu belirtti.

fft31_mf6119138.Jpeg

Sydney Morning Herald’ın haberine göre, 22 yaşındaki Kate Hudson, hamile olduğunu Avrupa’da arkadaşlarıyla tatildeyken öğrendi. Hamile olduğunu 38’inci haftada fark eden Hudson, “Hamileliğimin belirtileri olmadı. Hala düzenli bir şekilde regl oluyordum. Midem bulanmıyordu, sabah bulantılarım olmuyordu, çok az kilo aldım, dolayısıyla hamile olduğumu düşünmek aptalca olurdu. Hamileliğimde yalnızca kabızlık yaşadım ve göğüslerim büyüdü” dedi.

Konu hakkında konuşan Profesör Michael Permezel, çalıştıkları hastanede yılda yaklaşık 6 bin doğum gerçekleştirdiklerini; bu kadınlardan yılda iki ya da üçünün hamile olduğundan haberinin olmadığını belirtti.

fft31_mf6119139.Jpeg

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
ay ben böyle haberleri okudukça çok saçma bulurum hıc mi tekme atmaz bu çoçuk illa hisseder insan ya

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Bir sohbet programında kızın aslında biliyordu ama bilmiyor ayağına yatıp emrivaki yapmış olabileceği söylenmişti bana mantıklı geldi bence anlaşılmayacak birşey değil bu ya oğlan oyuna gelmiş sanki :findikim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar