Eva sünger nedir ? evadan neler yapılır?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Son günlerde can sıkıntısından neler yapabilirim diye düşünürken Eva süngeriyle yapılan şeyleri gördüm öyle güzellerdi ki hemen araştırma yaptım ve bugün de eva aldım,yakında birşeyler yaptıkça paylaşırım henüz yeni tanıştık...önce Eva neymiş neyin nesiymiş öğrenelim;Eva, A4 kağıdı büyüklüğünde süngerimsi rahatça kesilip biçilip dikilen ,silinince renk boya vermeyen ve keçenin kullanıldığı her yerde kullanılan bir hobi malzemesi,keçeden farkı ise keçeden daha rahat kullanılması ...keçe gibi tüylenme yapmıyor aklınıza gelen her yerde kullanılıyor,ister tişörtlerinizi süsleyin ister magnet ,resim çerçevesi vb şeyler yapın ,kullanım alanı çok geniş...ister dikin ister yapıştırın ama yapıştırken sıvı uhu gibi şeyler değil prit gibi yapıştırıcı veya soğuk sıcak silikon kullanın bu kadar bilgiden sonra evadan neler yapılırmış bakalım...ben tanesi 1 liradan şimdilik 5 tane aldım desenlisi,simlisi harika çeşitleri var acemilikde düzünü kullanmaya karar verdim:))
Netten öğrendiğim eva tanımı ise şöyle..EVA ; Etil Vinil Asedattan mamül olup esnek bir yapıya sahiptir. Geri dönüşümlü,son derece sağlıklı,bakteri üretmeyen,bir çok sanayide kullanılan bir ürünmüş..
attachment.php

24+mart+2011+119_picnik.jpg

24+mart+2011+121_picnik.jpg

Cole%C3%A7%C3%A3o+Arte+F%C3%A1cil+-+EVA0026.jpg

0021.jpg

024k%25C4%25B1l%25C4%25B1f.jpg

Evadan bebek bile yapılıyormuş,çok güzel öyle değil mi?
mine2.jpg

çantalar...
%C3%A73.jpg

bu şirin magnet evadan yapılmış..
pasta1.jpg

Ekli dosyalar

• eva sünger.jpg
    eva sünger.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 373
OP
ferah

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
eva süngerden birşeyler yaptım aslında ,yakında fırsat bulup eklerim inşallah:eek:fff::eek:fff:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar