Cam Şişelerinizi Sakın Atmayın!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Herkesin evine öyle ya da böyle muhakkak bir cam şişe giriyordur. Bu güzelim cam şişeleri atmak yerine, severek kullanacağınız eşyalar haline getirebilirsiniz.

c%C5%9F1.jpeg

Bir süt ya da şarap şişesini bir vazo haline getirmek oldukça basit. Desenini beğendiğiniz bir çorabı şişeye geçirip, değişik ve hoş bir vazo elde edebilirsiniz.

c%C5%9F4.jpeg

Aynı zamanda okuduğunuz dergiler ya da gazetelerin yapraklarını uygun bir şekilde keserek şişenin etrafına sarıp, üzerini de istediğiniz biçimde renklendirebilirsiniz.

c%C5%9F3.jpeg

Renkli ve sevimli kurdelalar hazırlayıp, bunları şişenin ağız kısmına bağlayabilir, alt kısmına da istediğiniz resimleri ya da fotoğrafları yapıştırabilirsiniz. Eğer şişenin ağzı genişse, şişeyi bir kalemlik haline de getirebilirsiniz.

c%C5%9F2.jpeg

Şişeye giydireceğiniz bir file ile, şişenizi takılarınızı asacağınız çok hoş bir obje haline de getirebilirsiniz. Bu hem çok hoş görünecek, hem de sizi dağınıklıktan kurtaracaktır.

Gördüğünüz gibi biraz yaratıcılıkla, şişelerden harikalar yaratabilirsiniz. Sizin de önerileriniz var mı? Siz neler yaratıyorsunuz şişelerden? :)

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben hepsine bayıldım açıkcası :sigara:

File çorabım var, olmazsa bende yapayım:)

G

guzelcem

Misafir
Bunları ahşap ve seramik kursunda yapmışdım arkadaşlar hocamız değerlendirelim bir kaç tane yapdım halen kullanıyorum emeğine sağlık canısı.:eek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Oldukca yaratıcı bır fikir hele bol gol zamnın varsa kafa dagıtmaya mukemmel bı yontem:eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
nesrın ablam gormesın burayı hemen dantel kaplar sıseleere :D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler yorumlarınız için :hhhhhh: