Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Güzellik ve Sağlıklı Bakim Önerileri > Vücut Bakımı > İstenmeyen Tüyler

Bu konuda adı geçen üyeler

Like Tree3Beğeni

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 03-23-2010, 12:42   #1
Şahmaran.
Yönetici
En güzel ojeli eller yarismasi 1.siAbiye Ayakkabı 1.siSonbaharın

Tecrübe Puanı: 353514
Şahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİ
Standart Bıyık Nasıl Alınır?

Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip, cımbız, ılık ağda gibi... Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var!

Bıyık Nasıl Alınır?

Yeni nesil soğuk ağda bantları; bıyıkları az acı ve tahriş etmeden bir defa alabiliyor. (Denenmiştir).

Soğuk ağda bandını; ütü ya da saç kurutma makinesiyle iyice ısıtın. (Kullanma talimatında avcunuzun içinde ısıtmanız yeterli diyor ama inanmayın )

Soğuk ağda bandını önce bıyıklarınızın sağ tarafına yapıştırın.

Elinizle hafifçe bastırıp 30 saniye kadar bekleyin.

Tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ağda bandını hızla çekin.

Bıyıkların sol tarafı için de aynı işlemi yapın.

Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.

Bıyıklarınızı aldıktan sonra kızarıklığı önlemek için aloe vera içerikli bebe yağı ya da rahatlatıcı etkiye sahip lavanta yağı sürebilirsiniz.

Bıyıklar için özel üretilmiş soğuk ağda bantlarında özellikle Veet markası çok başarılı. Marketlerde ve kozmetik ürün satan dükkanlarda "Yüz için kullanıma uygun Veet Soğuk Ağda Bandı" ismiyle bulabilirsiniz.
Güncel fiyatı 13 TL. Paketin içeriğinde 20 çift yüz için kullanıma uygun soğuk ağda bandı bulunuyor.
bitter_im ve sadiye bu mesajı beğendi.
Sen olmaktır en güzeli…
Sen olmanın bedellerini ve risklerini aslanlar gibi göğüslemektir en şahsiyetlisi
Şahmaran. isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 13:57   #2
dişikomando
Hanımefendi

dişikomando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 684
dişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİdişikomando bir HANIMEFENDİ

kuaförüm 2 dakikada hallediyor ve daha ucuz
dişikomando isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 14:23   #3
Es_se
Allaha emanet olun....

Es_se - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 23150
Es_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİ

kesın cozum vARMI bugun farkettm benımde aldırmam gerekıyo
daha once hıc boyle problemım yoktu

olduğun gibi görün !!! göründüğün gibi ol !!!
Es_se isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 14:27   #4
kedijik
(:ʞoʎ ışıq uǝpıƃ sɹǝʇ

kedijik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 92596
kedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİkedijik bir HANIMEFENDİ

Valla hala batıyoo dıye sıkayet almıyosa alma sana bıyık yakısıyoooo essem

Benım hıc yokdu bıyık sorunum ama kuoforum o mını mını tuycuklerı rahat bırakmadı kesss alıcammm dedı o zamandan bu yana alıyo hep.Tercıhım kuafor.

Bu bantlatı bı kez denedım ama bana alerjı yaptı pıtır pıtır kabardı ustelıkde ıkı hafta ne kabarıkları ne de acısı gecmedı.Ama cevremde memnun mutlu kullanan da cok:sigara:
kedijik isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 14:29   #5
ilk_nur
Hanımefendi

ilk_nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 42741
ilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİ

kardesim alyo iple)
ilk_nur isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 14:55   #6
KUZU
KUZUM

KUZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4981
KUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİKUZU bir HANIMEFENDİ

Ben iple kendim alıyorum
KUZU isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 15:00   #7
sementha
Hanımefendi

sementha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3120
sementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİsementha bir HANIMEFENDİ

duygusallıktan sonra gözlerimi yaşartan ikinci olay
pembenutella Bu mesajı beğendi
Okunmamış 03-23-2010, 15:16   #8
Es_se
Allaha emanet olun....

Es_se - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 23150
Es_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİEs_se bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
kedijik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Valla hala batıyoo dıye sıkayet almıyosa alma sana bıyık yakısıyoooo essem

Benım hıc yokdu bıyık sorunum ama kuoforum o mını mını tuycuklerı rahat bırakmadı kesss alıcammm dedı o zamandan bu yana alıyo hep.Tercıhım kuafor.

Bu bantlatı bı kez denedım ama bana alerjı yaptı pıtır pıtır kabardı ustelıkde ıkı hafta ne kabarıkları ne de acısı gecmedı.Ama cevremde memnun mutlu kullanan da cok:sigara:
sgl yavrı de batmasa hurılere yoksa aldırmam
ben bı denıyım bunu olmazsa epılasyon yaptırsam kokten gıtmezmı hıc ugrasamam kuafor bakım falan off spor de 24 saat ama guzellık bakım sıfır

olduğun gibi görün !!! göründüğün gibi ol !!!
Es_se isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 15:25   #9
Arina

Arina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 290277
Arina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİArina bir HANIMEFENDİ

Kuaförde sirle hemen aldırıyorum. Evde var bu bantlardan. Bir kez yapmaya kalktım beceremedim
Arina isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 03-23-2010, 15:25   #10
nurci
Hanımefendi

nurci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1494
nurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİnurci bir HANIMEFENDİ

Bana da alerji yaptı,hiç sevmedim
nurci isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Reklam alanlarımız
Yanıtla
İlgili kelimeler: , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler