Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Deneme Tahtası > Kilitli ve Tekrar Konular > Geri Dönüşüm

Bu konuda adı geçen üyeler

Konu Kapatılmıştır
Seçenekler
Okunmamış 12-09-2009, 19:42   #1
Şahmaran.
Yönetici
En güzel ojeli eller yarismasi 1.siAbiye Ayakkabı 1.siSonbaharın

Tecrübe Puanı: 353514
Şahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİ
Standart Eski Bakırlarla Şık Bir Mutfak Dekoru Yaratmak

.
[CENTER]
Sen olmaktır en güzeli…
Sen olmanın bedellerini ve risklerini aslanlar gibi göğüslemektir en şahsiyetlisi
Şahmaran. isimli üye çevrimdışı  
Okunmamış 01-29-2010, 14:42   #2
yoruldum71
zalim dünya

yoruldum71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 15725
yoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİ

ay bu bakırlar ah
eskiden vardı bizimde tabak olarak sonra ne yaptılar babaannemler bilmem
kime verdi bilmem rahmetli
annanneminde vardı süt bakırı
şimdi elime geçseler kimseye vermezdim
değerli olacaklarını bilselerdi ortadan kaldırmazlardı
Okunmamış 01-29-2010, 14:43   #3
ilk_nur
Hanımefendi

ilk_nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 42741
ilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİ

ben pek sevmiyorum eski şeyleri nedense
ilk_nur isimli üye çevrimdışı  
Okunmamış 01-29-2010, 14:44   #4
kuseyen
Daimi Üyelerimizden

kuseyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 17826
kuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİkuseyen bir HANIMEFENDİ

cok ilginccccccccccc
kuseyen isimli üye çevrimdışı  
Okunmamış 01-29-2010, 14:44   #5
yoruldum71
zalim dünya

yoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİyoruldum71 bir HANIMEFENDİ

ama ilk_nur bunlar hoşlar ya
Okunmamış 01-29-2010, 14:46   #6
ilk_nur
Hanımefendi

ilk_nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 42741
ilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİilk_nur bir HANIMEFENDİ

tabi herkesin kendi tarzı yoruldum bana evde fazlalık gibi geliyo kullanmayacağım şeyleri evde tutmayı sevmiyorum
ilk_nur isimli üye çevrimdışı  
Okunmamış 01-29-2010, 14:51   #7
Fındık Kurdu

Fındık Kurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 281074
Fındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİFındık Kurdu bir HANIMEFENDİ

bende aynı ilknur,çk sevmiyorum evdekalabalığı
Okunmamış 01-29-2010, 16:30   #8
yoruldum71
zalim dünya

bir şark odam olursa birgün bu bakırlardan edinecem süs olarak
ama oda nirde olacakkkkkkkkkk
Okunmamış 01-29-2010, 16:38   #9
derin deniz
Hanımefendi

derin deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1244
derin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİderin deniz bir HANIMEFENDİ

bakır kapları sadece süs olarak düsünmeyın kızlar ben güzelce kalaylattım alt tabagı kalay kapagı kızıl bakır ve buyuk kapaklı olanları servıs ıcın kullanıyorum cok şık oluyor pasabahcede cam ustune kızıl bakır kapaklar yapmıslar servıs ıcın cok guzeller
derin deniz isimli üye çevrimdışı  
Okunmamış 01-29-2010, 16:53   #10
*Neşe*
Hanımefendi

*Neşe* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 5468
*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ*Neşe* bir HANIMEFENDİ

bizim memleketin meşhur şylerinden biride bakırdır
benimde bakır sahanlarım var kalaylı şimdilik süs olarak kullanıyorum ama yemeklerdede kapakl oluşu çok güzel oluyo...hatta birinide eşimin babannesi doğumgünümde hediye etmişti kendininkilerden...
*Neşe* isimli üye çevrimdışı  
Reklam alanlarımız
Konu Kapatılmıştır
İlgili kelimeler: , , , , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler