Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Hayatın İçinden > Evlilik Hazırlığı

Evlilik Hazırlığı Her genç kızın hayalidir, gelinliği ile yeni bir hayata adım atmak.İşte bu forum evlilik hazırlığındaki o tatlı telaşınızdan uzaklaştıracak.Gelinlikler,alyanslar,abiyeler, evlilik hazırlığı, yeni gelin evleri ve herşey...

Bu konuda adı geçen üyeler

Like Tree1Beğeni

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 07-24-2011, 18:48   #51
maviboncuk
Aşk herşeye değer hayatım

maviboncuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 79743
maviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİ

al al da mis koksun eniştemiz
maviboncuk isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-24-2011, 18:49   #52
ebrulii
Hanımefendi

ebrulii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11842
ebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİ

böyle mi

Okunmamış 07-24-2011, 18:56   #53
ebrulii
Hanımefendi

ebrulii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11842
ebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİ

Okunmamış 07-24-2011, 22:17   #54
umel
Hanımefendi

umel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3075
umel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİ

çok güzeller ama bunları yapmak biraz beceri ister yaff..
umel isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-24-2011, 23:29   #55
maviboncuk
Aşk herşeye değer hayatım

maviboncuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 79743
maviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİ

satında var herkes yapıp satıyoo kendi zevkine göre süsle tatlım kendin yaparsan
maviboncuk isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-25-2011, 23:02   #56
enise_
M&M

enise_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10076
enise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİ

canım konunu yeni gördüm nası kaçırdım bilmiyorum
hayırlı uğurlu olsun öncelikle bunlar tatlı telaşlar kendini sıkma ben hiç anlamam pek yardımcı olamıcam sana ama bilgi almaya geldim bende
enise_ isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-26-2011, 01:17   #57
umel
Hanımefendi

umel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİumel bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
enise_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
canım konunu yeni gördüm nası kaçırdım bilmiyorum
hayırlı uğurlu olsun öncelikle bunlar tatlı telaşlar kendini sıkma ben hiç anlamam pek yardımcı olamıcam sana ama bilgi almaya geldim bende
ben de anlamaya çalışıyorum işte canım ama kafamda bayağı bi oturdu yapacaklarım..ben aynı zamanda okuduğum için çok dar bir zamanım var o yüzden stresliyim biraz ama geçiyor işleri hallettikçe..
Okunmamış 07-26-2011, 22:09   #58
foto_burcu
Hanımefendi

foto_burcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 590
foto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİfoto_burcu bir HANIMEFENDİ

nişan bohcası olduğu için çok fazla şeye gerek yok .Onlar sana birde düğün bohcası çıkaracaklar .Düğün bohcasında asıl koyacakları şeyler konulur.Senin koyacağın da iç çamaşırı,gömlek ,babaya varsa erkek kardeşlerine gömlek kravat ,annene parfüm gibi hoşlandığı hediyeler. Birde ben seccade takımı almıştım kaynanama.Traş seti hani köpük falan oluyorya,tutupta traş makinesi alma .Evde giymesi için terlik.Traş setinin içinde zaten parfüm oluyo oyüzden gerek yok parfüme.Kemer anahtarlık seti satlıyor ondan alırsın .Sabahlığa falan gerek yok ,onu kendi çehizine koyarsın ,evine gelin olarak gitmeden evine gidip yerleştirirsiniz ,o senin çehiiznde kalsın.Ben öyle yapmıştım.Sakın tepsiyede yapma.Hiç güzel olmuyor ne kadar süslersen süsle ,kaba duruyor.Ne güzel işlemeli bohcalar oluyor onlardan alsana canım.Sen benim dediğimi yap çok aşırıya kaçma.Hemende verme bohçanı,çok meraklıymış gibi ,az beklet.onunkiler geldi diye hemen vermek zorunda değilsin.Senden bohca almak için az beklesinler.Kız tarafı olarak ne kadar zahmet cektiğinizi anlamış olsunlar lep diye verme .Sen benim dediklerimi al,sormak istediğin bişe varsa sorabilirsin
foto_burcu isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-26-2011, 22:59   #59
enise_
M&M

enise_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10076
enise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİenise_ bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
umel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
ben de anlamaya çalışıyorum işte canım ama kafamda bayağı bi oturdu yapacaklarım..ben aynı zamanda okuduğum için çok dar bir zamanım var o yüzden stresliyim biraz ama geçiyor işleri hallettikçe..
anladım tatlım bende Allah izin verirse okuyo olucam o zamanlarda ikisi bir arada zor olur gerçektende
hepsini tepsiye değilde ben olsam bohçaya koyardım canım kendim işlerdim pullarla filan.
nişanın oldumu şimdi canım olmadı sanırım
enise_ isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 07-27-2011, 13:31   #60
umel
Hanımefendi

Alıntı:
foto_burcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
nişan bohcası olduğu için çok fazla şeye gerek yok .Onlar sana birde düğün bohcası çıkaracaklar .Düğün bohcasında asıl koyacakları şeyler konulur.Senin koyacağın da iç çamaşırı,gömlek ,babaya varsa erkek kardeşlerine gömlek kravat ,annene parfüm gibi hoşlandığı hediyeler. Birde ben seccade takımı almıştım kaynanama.Traş seti hani köpük falan oluyorya,tutupta traş makinesi alma .Evde giymesi için terlik.Traş setinin içinde zaten parfüm oluyo oyüzden gerek yok parfüme.Kemer anahtarlık seti satlıyor ondan alırsın .Sabahlığa falan gerek yok ,onu kendi çehizine koyarsın ,evine gelin olarak gitmeden evine gidip yerleştirirsiniz ,o senin çehiiznde kalsın.Ben öyle yapmıştım.Sakın tepsiyede yapma.Hiç güzel olmuyor ne kadar süslersen süsle ,kaba duruyor.Ne güzel işlemeli bohcalar oluyor onlardan alsana canım.Sen benim dediğimi yap çok aşırıya kaçma.Hemende verme bohçanı,çok meraklıymış gibi ,az beklet.onunkiler geldi diye hemen vermek zorunda değilsin.Senden bohca almak için az beklesinler.Kız tarafı olarak ne kadar zahmet cektiğinizi anlamış olsunlar lep diye verme .Sen benim dediklerimi al,sormak istediğin bişe varsa sorabilirsin
zaten kız tarafı nişandan sonra götürüyormuş bohçayı öyle duydum ben.. önerilerin için çok teşekkür ederim.. ama tepsi daha sevimli geliyor bana öyle koca koca tepsiler değil zaten eski zamanlardaki gibi..küçük tepsilere koymayı düşünmüştüm ama iç çamaşırları falan bohçaya konulabilir tabi..
Reklam alanlarımız
Yanıtla
İlgili kelimeler: , , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler