Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Güzellik ve Sağlıklı Bakim Önerileri > Cilt Bakımı > Evde yapılabilen doğal cilt bakımları

Evde yapılabilen doğal cilt bakımları Doğal cilt bakımı, evde yapılabilen cilt bakım tavsiyeleri, cilt bakım öneri ve tavsiyeleri

Bu konuda adı geçen üyeler

Like Tree11Beğeni

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 09-14-2008, 21:35   #1
anneyimben
Hanımefendi

anneyimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 1365
anneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİ
Standart Sarımsak kaşları inanılmaz gürleştiriyor..

Kaşlarımı alırken bır yerını yanlıslıkla aldım ve aynı yerden yenıden cıkmadı..
bır yontem duydum..
Sarımsağı kaşlara surunce ınanılmaz uzuyor cıkmayan yerler bıle cıkıyormus?
deneyen varmı aranıza yapacagım fakat nasıl yapılıyor tam bılmıyorum suresı felan ne kadar olmalı sonra hazır kaslardan da olmayalım allah korusun
sadiye Bu mesajı beğendi
anneyimben isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-14-2008, 21:41   #2
Rüya
Hanımefendi

Rüya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3600
Rüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİRüya bir HANIMEFENDİ

ben denedim hiçbir faydasını görmedim istersen yinede dene
Rüya isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-14-2008, 21:43   #3
anneyimben
Hanımefendi

anneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİanneyimben bir HANIMEFENDİ

nasıl yapılıyo pekı tam olarak :S

Konu anneyimben tarafından (09-14-2008 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09-14-2008, 23:12   #4
єℓєησяα
Hanımefendi

єℓєησяα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4533
єℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİ

Canım bi diş sarımsağı ortadan kes ve kestiğin kısmı sür hepsi bu...
bitter_im Bu mesajı beğendi
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
Mevlana
єℓєησяα isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-14-2008, 23:24   #5
anneyimben
Hanımefendi

saol elenora ay ne bılım korktum bı an ters tepkı yapmasından allah korusun
Okunmamış 09-14-2008, 23:27   #6
єℓєησяα
Hanımefendi

єℓєησяα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4533
єℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİєℓєησяα bir HANIMEFENDİ

Yok kız bişi olmaz düzenli kullan bakalım bi süre...
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
Mevlana
єℓєησяα isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-15-2008, 00:12   #7
Hanımefendi.com
Hanımefendi

Hanımefendi.com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 21670
Hanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİHanımefendi.com bir HANIMEFENDİ

ben denedım ama faydasını görmedım gerçi 3 gun falan denedım ama belkı sende etkılı olur
Hanımefendi.com isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-15-2008, 00:50   #8
tatlıpozan
<3evli mutlu çocuklu<3

tatlıpozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 13301
tatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİtatlıpozan bir HANIMEFENDİ

kaş ve kirpikler için badem yağı iyi geliyor diyolar.ben denemedim ama sürekli kullanaan birini biliyorum.kirpikleri nerdeyse kaşının bile üstüne çıkacak kadar gürleşmişti.
tatlıpozan isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-15-2008, 00:54   #9
Şahmaran.
Yönetici
En güzel ojeli eller yarismasi 1.siAbiye Ayakkabı 1.siSonbaharın

Tecrübe Puanı: 353514
Şahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİ

Canım benim elenoranın dediği gibi bir diş sarmısağı kesip,sürmek istediğin yere sürüyorsun ama düzenli bir şekilde.Ama dikkat etmen gereken gözüne falan temas etmesin çünkü baya gözünü yakabiliyor(başıma bir kez geldi deneyimliyim artık ) ben yararını gördüm umarım sende yararının görürsün canım benim :cicek:
Sen olmaktır en güzeli…
Sen olmanın bedellerini ve risklerini aslanlar gibi göğüslemektir en şahsiyetlisi
Şahmaran. isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 09-15-2008, 00:55   #10
Şahmaran.
Yönetici
En güzel ojeli eller yarismasi 1.siAbiye Ayakkabı 1.siSonbaharın

Tecrübe Puanı: 353514
Şahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
tatlıpozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
kaş ve kirpikler için badem yağı iyi geliyor diyolar.ben denemedim ama sürekli kullanaan birini biliyorum.kirpikleri nerdeyse kaşının bile üstüne çıkacak kadar gürleşmişti.

Evet canım badem yağı için kesin çözüm diyorlar,aslında geçmişte saçlarımda bir sorun yaşadım.Sanırım köse diyorlar,bir yerinde acayip kelleşme oluştu ve doktorumda bana badem yağını önermişti.fakat ben yararını göremedim çünkü benim rahatsızlığım farklı bir şeydi.
Sen olmaktır en güzeli…
Sen olmanın bedellerini ve risklerini aslanlar gibi göğüslemektir en şahsiyetlisi
Şahmaran. isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Reklam alanlarımız
Yanıtla
İlgili kelimeler: , , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler