Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Marifetli Hanımlarımızın Hobi Köşesi:) > Nakış Modelleri > Diğer Nakış Teknikleri

Bu konuda adı geçen üyeler

Like Tree9Beğeni
  • 2 Post By ferah
  • 1 Post By nk83
  • 1 Post By ferah
  • 1 Post By sadiye
  • 1 Post By nk83
  • 2 Post By goznuru
  • 1 Post By Şahmaran.

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 10-11-2012, 11:21   #1
ferah
Moderatör Bayrama Özel Et Yemekleri yarışmasının birincisi

ferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 162613
ferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİ
Standart Panç nakışı nasıl yapılır

Punch Nakışı Tekniği özel iğnesi ve kasnak ile yapılan işleme tekniğidir ve kumaş üzerinde doku etkisi oluşturduğundan özel bir görünüm elde edilir. Punch Nakışına “İplikle Yapılan Yağlıboya” da denilebilir, sebebi de renklerin yağlıboyadaki gibi özgürce kulanılabilmesidir.
Punch için bazı ekipmana ihtiyaç var...kasnak ve panç iğnesi

alıntı
sadiye ve nk83 bu mesajı beğendi.

Konu ferah tarafından (10-12-2012 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir.
ferah isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 10-11-2012, 11:58   #2
nk83

nk83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 793780
nk83  - adı üstünde, Admin :)

Hiç yapmadım bu elindeki mavi şey ipi kumaşa batırıp çıkararak falan mı yapıyor ki eğer öyleyse görürsem alayım bari kolay birşeye benziyor
ferah Bu mesajı beğendi
nk83 isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 10-11-2012, 12:05   #3
ferah

ferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİferah bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
nk83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Hiç yapmadım bu elindeki mavi şey ipi kumaşa batırıp çıkararak falan mı yapıyor ki eğer öyleyse görürsem alayım bari kolay birşeye benziyor
evet nk'cım kumaşa panç iğnesini batırarak yapılıyor
nk83 Bu mesajı beğendi
Okunmamış 10-11-2012, 14:21   #4
sadiye
Hersey olmasi gerektigi gibi
En güzel profil yarışması 1. si

sadiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 262895
sadiye  - adı üstünde, Admin :)

Bende cok begendim, burada arastirayim bakayim var mi?
ferah Bu mesajı beğendi
Okunmamış 10-11-2012, 14:26   #5
nk83

İyiymiş o zaman dışarı çıkınca sorayım ben onu benim ıvır zıvıcıda kesin vardır...
ferah Bu mesajı beğendi
Okunmamış 10-11-2012, 14:43   #6
goznuru
Daimi Üyelerimizden

goznuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 6086
goznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİgoznuru bir HANIMEFENDİ

hic bir seyde hevesim kalmadi moral sifir makina aldim torunlara daha ne yapabilirim diye makina bana ben makinaya bakiyorum. gelinim cuma funu dogum yapti ilk torunum yaptugim hic birseyin yuzune bakmadi kullanmmadi. Lohusa bohcasi hazirladim onu cok farkli hayal etmistim geceliyi, kafasinda kirmizi kurdalesi ama olmadi onlar eski modaymis cesit,cesit kazaklar yelekler yaptim suslu, puslu madem oyle hazirlarken soylede emek harcamayim iki ay sonra kiziminda bebeyi olacak ona versem olmaz cunki onun erkek yaptiklarim pembe cicilibicili seyler neyse kizlar basinizi agritmayim az icimi dokmus oldum sizlere
Şahmaran. ve ferah bu mesajı beğendi.
Okunmamış 10-12-2012, 16:22   #7
ferah

Alıntı:
goznuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
hic bir seyde hevesim kalmadi moral sifir makina aldim torunlara daha ne yapabilirim diye makina bana ben makinaya bakiyorum. gelinim cuma funu dogum yapti ilk torunum yaptugim hic birseyin yuzune bakmadi kullanmmadi. Lohusa bohcasi hazirladim onu cok farkli hayal etmistim geceliyi, kafasinda kirmizi kurdalesi ama olmadi onlar eski modaymis cesit,cesit kazaklar yelekler yaptim suslu, puslu madem oyle hazirlarken soylede emek harcamayim iki ay sonra kiziminda bebeyi olacak ona versem olmaz cunki onun erkek yaptiklarim pembe cicilibicili seyler neyse kizlar basinizi agritmayim az icimi dokmus oldum sizlere
Emek harcayıp ne güzel şeyler hazırlamışsınızdır kimbilir,gelininiz eski moda bulduysa, o güzelliklerden kendisi mahrum kalmış,hem modası geçti dediğimiz şeyler birkaç sene sonra tekrar moda oluyor sıkmayın canınızı emek harcanan şeyler herzaman güzeldir...
Okunmamış 10-13-2012, 01:36   #8
Şahmaran.
Yönetici
En güzel ojeli eller yarismasi 1.siAbiye Ayakkabı 1.siSonbaharın

Tecrübe Puanı: 353514
Şahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİŞahmaran. bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
goznuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Keşke benide bebeğimide düşünen bir kayınvalidem olsaydı.El emeği göz nuru olmasada bir patik alıp al bunu torunum için aldım deselerdi ama nerde.
İşte kimi gelin vardır,önündekini görmez çünkü önüne sunulanlar fazladır ve başı döner,beğenmez.
Kimi gelinde vardır,yapılan iyiliği asla geri çevirmez.Beğenmese bile emek etmiş diyerek gönül rıza almak için elinden geleni yapar.
İşte hayat bundan ibarettir.
Üzülmeyin lütfen siz üzerinize düşeni en fazlası ile zaten yapmışsınız,içiniz rahat olsun.Kendisi utansın..Yapılan iyiliğin karşısında dua etmek yerine burun kıvırmak..İşte en hazmedemediğimde budur zaten.
ferah Bu mesajı beğendi
Sen olmaktır en güzeli…
Sen olmanın bedellerini ve risklerini aslanlar gibi göğüslemektir en şahsiyetlisi
Şahmaran. isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 02-13-2013, 18:42   #9
nk83

Panç iğnesi aldım bakalım yapabilecekmiyim
Reklam alanlarımız
Yanıtla
İlgili kelimeler: ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler