Burcunuz bugün ne diyor? Burç yorumlarınıza göz atmak istemez misiniz?

Geri git   Hanimefendi.com - Kadın sitesi > Hanımefendiye Hoş Geldiniz > Duyduk Duymadık Demeyin!..Duyurular > Acısıyla Tatlısıyla Birlikteyiz

Acısıyla Tatlısıyla Birlikteyiz Acı ile başlayıp sonu tatlı ile biten tüm yaşadıklarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz

Bu konuda adı geçen üyeler

Like Tree5Beğeni

Yanıtla
Seçenekler
Okunmamış 08-27-2011, 19:19   #1
office
Hanımefendi

office - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4420
office bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİoffice bir HANIMEFENDİ
Standart Makinaya renkli karışması

kızlar sorunum büyük

sbahleyin bütün beyaz çamaşırları makinaya attım ama araya benim pembe tshirtim karışmış. makinayı açmamla çığlık atmam bir oldu ama çok geç kaldım. bütün beyazlar pembe :/

çamaşır suyu, kosla.. ne yaptıysam olmadı doğru düzgün. ama nispeten biraz açıldı renkleri. şimdi ne yapsam? durumu iyi olanları kurutsam, giyildiğinde terleyince kıyafetleri de boyar mı?
Okunmamış 08-27-2011, 20:52   #2
Şila
Daimi Üyelerimizden

Şila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11496
Şila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİŞila bir HANIMEFENDİ

halbuki bildiğim kadarıyla koslayla ıslanınca yeniden beyazlaşması lazım
domestoslu ılık suya bastırdınmı birde öyle dene istersen
Şila isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-27-2011, 20:56   #3
melek_yüzlüm
Hanımefendi

melek_yüzlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 12833
melek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİmelek_yüzlüm bir HANIMEFENDİ

canım bi keresinde de benim nevresimlere kırmızı bi çamaşırım karışmıştı.hepsi pembeye dönmüştü.ne yaptıysam olmadı,koslada kullandım çıkmadı.bende atmaya kıyamadım daha yeniydi, öyle kullanıyorum o takımı
melek_yüzlüm isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-27-2011, 21:03   #4
maviboncuk
Aşk herşeye değer hayatım

maviboncuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 79743
maviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİmaviboncuk bir HANIMEFENDİ

benimde başıma geldi öyle kullanmak zorunda kalmıştım tüm beyazlar mavi olmuştu ne yaptıysa düzelmedi öyle kullandık
maviboncuk isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-27-2011, 21:35   #5
ebrulii
Hanımefendi

ebrulii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11841
ebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİebrulii bir HANIMEFENDİ

ayy çok kötü olmuş canm yaa benm hiçbir fikrim yok hiç gelmedi başıma
Okunmamış 08-27-2011, 23:08   #6
meltemim
Hanımefendi

meltemim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10121
meltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİmeltemim bir HANIMEFENDİ

benimde başıma geldi beyazlarıma siyah bir çorap karışmıştı aynı bende senin gibi attım bir çığlık ama yapılacak bişey yok oldular mavi sanki çivitlemiş gibi öyle kullandım geçmiş olsun tatlım arada oluyor böyle iş kazaları boşver canından kıymetli değil üzülme
meltemim isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-27-2011, 23:59   #7
*Hülya*
Hanımefendi

*Hülya* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 105477
*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ*Hülya* bir HANIMEFENDİ

benimde başıma gelmişti ama hiç bir çaresi yok
bu çamaşır boyaması başka türlü lekelere benzemiyor
hiçbir detarjan açmayıor rengini çamaşırların

tek teselli şunu söyleyim
başka çamaşırları boyamaz boyanan çamaşırlar
ne renk verir nede rekleri açılır artık
üzgünüm
Okunmamış 08-28-2011, 00:07   #8
ayser
Daimi Üyelerimizden

ayser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 61833
ayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİayser bir HANIMEFENDİ

Alıntı:
office adlı üyeden alıntı Mesajı göster
kızlar sorunum büyük

sbahleyin bütün beyaz çamaşırları makinaya attım ama araya benim pembe tshirtim karışmış. makinayı açmamla çığlık atmam bir oldu ama çok geç kaldım. bütün beyazlar pembe :/

çamaşır suyu, kosla.. ne yaptıysam olmadı doğru düzgün. ama nispeten biraz açıldı renkleri. şimdi ne yapsam? durumu iyi olanları kurutsam, giyildiğinde terleyince kıyafetleri de boyar mı?
Çamaşır suyu ile bekletip sonra makinada yıka beyazlar.Şunuda söyleyim bunlar başka çamaşır boyamaz.terlesende çamaşıra karıştırsanda boyamaz.
ayser isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-28-2011, 00:44   #9
speksoy
Guest

geçmiş olsun ve de hayırlı olsun yeni pembe çamaşırların canım ama üzülme...cana gelecek mala gelsin nazar çıkmış
  Alıntı Yap ve Yanıtla
Okunmamış 08-28-2011, 00:46   #10
LiLi
14. En şık hanımefendi yarışması birincisi14. En şık hanımefendi yarışması birincisi

Tecrübe Puanı: 240005
LiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİLiLi bir HANIMEFENDİ

Geçmiş olsun .
Geçen hafta bembeyaz çamaşırlarımın arasına siyah bir don karışmış , beyazları çamaşır suyuyla yıkama alışkanlığım sayesinde o siyah donun rengi benek benek beyaz olurken diğer beyaz çamaşırlarımın lastik ve dantelli kısımlarını griye döndürmüş.
Ben hemen kadere boyun eğdim hiç çamaşır suyunda bekletme işine giremedim , üşendiğimden değil çok kaderciyimdir Böyle de güzeller ya diyip beğenme taklidi bile yaptım , diğer çamaşırları boyamıyorlar.
Bugünde beyaz çamaşır günümdü tam elime çamaşır suyunu alıp makinenin deterjan gözüne döküyordum aklıma o siyah don geldi , bıraktım çamaşır suyunu , tül beyazlatıcı renk açıcı kutusundan bir miktar deterjana karıştırdım ve pamuklu beyazların o grileşen yerlerinin eskisi gibi beyazladığını farkettim.
Belki işine yarar.
LiLi isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Reklam alanlarımız
Yanıtla
İlgili kelimeler: , ,

Bu konuyu sosyal ağlarda paylaşın!

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler